Kim Kardashian kupiła naszyjnik księżnej Diany. Zaskoczyła wszystkich zaproponowaną kwotą

2023-01-20 14:23 Joanna Dembek
Kim Kardasian i księżna Diana
Autor: Rex Features/East News / Rebecca Naden/Press Association/East News Kim Kardasian kupiła naszyjnik, który nosiła książna Diana

Kim Kardashian jest dumną posiadaczką naszyjnika, który nosiła księżna Diana. Ostatni raz miała go na sobie podczas gali charytatywnej w 1987 roku. Amerykańska celebrytka nabyła go na aukcji w Londynie za niemałą kwotę.

Ten wyjątkowy, kolorowy krzyż był jej jednym z ulubionych dodatków Diany. Został on stworzony w latach 20. XX wieku przez projektanta biżuterii, Gerrarda, a w latach 80. wykupiony przez palestyńsko-brytyjskiego biznesmena Naima Attallaha - serdecznego przyjaciela księżniczki. Atallah z uwagi na ich bliską relację, chętnie wypożyczał księżnej naszyjnik na wyjątkowe okazje.

Kim Kardashian zaproponowała najwyższą sumę!

Księżna Diana ostatni raz miała na sobie słynny naszyjnik w 1987 roku, podczas gali charytatywnej wspierającej organizację Birthright, która działała na rzecz praw człowieka w czasie ciąż i porodów.

Diana na tę okazję wybrała przepiękną suknię od swojej ulubionej projektantki, Catherine Walker, a w całej stylizacji prezentowała się pięknie i nieco monumentalnie.

18 stycznia 2023 dom aukcyjny Sotheby's w Londynie podał do wiadomości publicznej, iż Atallah Cross znalazł nową właścicielkę - trafił w ręce gwiazdy reality show - Kim Kardashian, która wylicytowała go za ok. 197 tysięcy dolarów. To ponad dwukrotnie więcej niż się spodziewano.

Jesteśmy zachwyceni, że dostanie nowe życie w rękach znanej na całym świecie osoby - napisano w komunikacie prasowym.

Krzyż zrobiony jest z kwadratowych ametystów i otoczony okrągłymi diamentami, których łączna wartość wynosi ok. 5,25 karata.

Naładujesz samochód elektryczny w trakcie jazdy | ESKA XD - Prosto z salonu #65
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE