6ix9ine pozwany za napaść seksualną i wykorzystanie dziecka! To nie jego pierwszy raz

2020-10-21 18:03 es
Tekashi 6ix9ine
Autor: MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Tekashi 6ix9ine ma poważne kłopoty. Kobieta oskarżyła go o napaść seksualną i wykorzystanie. Sprawa jest tym poważniejsza, że w tamtym czasie była nieletnia. To nie pierwszy raz, gdy 6ix9ine miał kontakt ze zbyt młodą dziewczyną. W 2018 roku został skazany na cztery lata w zawieszeniu po tym, jak przyznał się do nakręcenia filmu przedstawiającego 13-letnią dziewczynę w erotycznych sytuacjach.

Tekashi 6ix9ine ma bardzo bogatą kartotekę. Narkotyki, groźby, haracze, poosiadanie broni... Ale też seksualne wykorzystywanie nieletniej. 6ix9ine został skazany na cztery lata w zawieszeniu w październiku 2018 roku po tym, jak przyznał się do nakręcenia filmu przedstawiającego 13-letnią dziewczynę w sytuacji erotycznej.

Teraz kolejna kobieta wniosła oskarżenie przeciwko 6ix9ine.

Tekashi 6ix9ine oskarżony o wykorzystanie nieletniej

Według TMZ anonimowa kobieta pozywa 6ix9ine za wykorzystywanie seksualne na imprezie pięć lat temu. Portal dotarł do dokumentów prawnych, w których kobieta twierdzi, że

ESKA XD #006

Była pod wpływem narkotyków i alkoholu i nie była w stanie wyrazić zgody. Tekashi 6ix9ine i inny dorosły, Tay Milly, nakręcili trzy filmy o charakterze jednoznacznie seksualnym, które, później zamieścili w Internecie.

W dokumentach stwierdzono, że na pierwszym wideo widać kobietę, uprawiającą seks oralny z Tay Milly, podczas gdy Tekashi odbijał się od jej miednicy i klepnął ją w pośladki. W innym filmie kobieta siedzi na kolanach 6ix9ine w staniku i bieliźnie. W trzecim filmie miała leżeć nago na ich kolanach, podczas gdy Milly ją dotykał.

Prawnik Tekashi 6ix9ine, Lance Lazzaro, powiedział TMZ, że raper będzie "ostro się bronił.

NAJNOWSZE