6ix9ine zrobił sobie kolorowy tatuaż! Szykuje się wielki powrót rapera?

2020-10-21 14:00 AM
Tekashi 6ix9ine
Autor: MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Raper Tekashi 6ix9ine od ponad miesiąca jest nieobecny w mediach społecznościowych, co już wcześniej dało jego fanom powód do zmartwień. Jednak patrząc na najnowsze fotki rapera, które krążą po sieci, można mieć wątpliwości, czy faktycznie o 6ix9ine należy się martwić. Wiele wskazuje na to, że kontrowersyjny raper zmienia wizerunek i… szykuje się na wielki powrót?

Raper Tekashi 6ix9ine ostatnio zawodzi swoich fanów. Artysta swój ostatni post na Instagramie opublikował 7 września, co oznacza, że od ponad miesiąca jest na nim nieobecny. Dość mocno zmartwiło to internautów, którzy w mediach zadawali mnóstwo pytań na temat tego, co dzieje się z artystą. I mimo tego, że sam 6ix9ine jest nieobecny w social mediach to w sieci nie brakuje jego aktualnych zdjęć lub filmików.

Jakiś czas temu na Hotplota.pl pisaliśmy o tym, że raper prawdopodobnie w minimalnym stopniu chce zmienić swój wizerunek. Z pewnością dalej będzie tym samym kontrowersyjnym artystą, jednak bez kolorowych włosów! Chyba w ramach rekompensaty, pojawił się za to u niego kolorowy, dość duży tatuaż!

Sam raper nową dziarą się nie pochwalił, zrobili to za niego internauci oraz tatuator, który na swój instagramowy profil wrzucił filmik na którym widać, jak kończy pracę przy tatuażu rapera.

6IX9INE Z NOWYM TATUAŻEM. JAKI MOTY WYBRAŁ?

Pożegnanie kolorowych włosów, zapuszczenie brody i zrobienie nowego tatuaży. To może oznaczać tylko jedno, raper szykuje wielki powrót? Wiele na to wskazuje, ale sądząc po tym, jak bardzo jest on kontrowersyjny taka zmiana może też oznaczać zupełnie coś innego. Tak czy inaczej internauci póki co z profili innych osób mogą podziwiać nowy tatuaż 6ix9ine.

ESKA XD #006

Kolorowy, kwiatowy motyw świetnie współgra z całym wizerunkiem jaki prezentuje artysta.

A Wam, jak się podoba?

Wyświetl ten post na Instagramie.
🌈🌈 Post udostępniony przez Rotten Apple Art Alley (@mrrottenapple)
NAJNOWSZE