64-letnia Madonna świętuje urodziny syna, eksponując pośladki. Takiej formy można jej pozazdrościć!

Madonna
Autor: Rex Features/East News

Królowa popu Madonna świętuje na całego. Artystka wyleciała do Włoch, gdzie celebruje nie tylko swoje urodziny i premierę kompilacji największych hitów, ale również urodziny swojego najstarszego syna Rocco. Gwiazda podzieliła się zdjęciami udowadniającymi, w jak świetnej jest formie.

Madonna jak nikt inny wie, jak przykuć uwagę. Legendarna królowa popu, która 16 sierpnia skończyła 64 lata, postanowiła świętować w Europie. Urodziny artystki to jednak niejedyna okazja do celebracji. Gwiazda wybrała się do Włoch na kilka dni przed kolejną rocznicą narodzin, by świętować 22. urodziny swojego najstarszego syna, owocu jej miłości z reżyserem Guyem Ritchie, Rocco, a także zbliżającą się wielkimi krokami premierę kompilacji Finally Enough Love, na której znajdą się zremiksowane wersje wszystkich jej hitów, które dotarły do pierwszego miejsca tanecznej listy Billboardu. W sumie było ich aż 50! Jak można się było spodziewać, Madonna pochwaliła się zdjęciami z urodzinowej imprezy Rocco w mediach społecznościowych. Królowa popu wręcz promienieje!

Rozkraczona Madonna RODZI na ekranie! Zrobiła to w szczytnym celu

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!

Madonna kusi na Instagramie

Królowa popu zamieściła w sieci zdjęcia, na których wręcz olśniewa. Artystka pozuje na nich w typowy dla siebie sposób, chętnie eksponując pośladki i przyjmując rozmaite pozy. Fani w komentarzach nie kryją swojego zachwytu nad formą jeszcze wtedy 63-letniej Madonny, jak również nad wyglądem jej syna.

Bogini!

Wspaniale go widzieć!

Rocco to prawdziwy przystojniak - piszą.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Madonny z 22-letnim synem. Są do siebie podobni?

Sonda
Lubisz muzykę Madonny?

Madonna raczej nie narzeka na brak kasy, ale gdyby nie miała gdzie urządzić urodzin, zawsze może zrobić to, co Albert.

Posłuchajcie, jak zareagowała wkręcona słuchaczka :)

Listen to "Urodziny" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE