50-letni Tomasz Kammel zachwyca umięśnionym ciałem. Zdradził sekret, jak do tego doszedł

2022-04-01 13:15 Joanna Dembek
Tomasz Kammel
Autor: WBF / Screen/Instagram/@tomaszkammel

Tomasz Kammel pochwalił się na Instagramie swoją muskulaturą. Po zaledwie 20 dniach od rozpoczęcia ćwiczeń i stosowaniu specjalnej diety widać wyraźnie jak zmieniło się jego ciało. Prezenter zdradza czemu zawdzięcza tak spektakularne efekty.

Tomasz Kammel jest jedną z największych gwiazd telewizji TVP. Od wielu lat prowadzi program TVP2 „Pytanie na śniadanie”. Od 2013 roku jest prowadzącym „The Voice of Poland”, a od 2018 roku również „The Voice Kids”. Pracując przed kamerami trzeba dbać o odpowiedni wygląd i prezencję. Tomasz Kammel wie o tym doskonale, dlatego postanowił podjąć wyzwanie, które pozwala mu osiągnąć zamierzone efekty.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tomasz Kammel ma nową partnerkę? Media obiegła nowa informacja

Jak Tomasz Kammel dba o ciało?

Tomasz Kammel jakiś czas temu zdecydował się popracować nad swoim ciałem, a niedawno umieścił na Instagramie efekty treningów i specjalnej diety, które jak widać bardzo się opłaciły. Na zdjęciu przed metamorfozą widzimy odstający brzuch i boczki. Taki stan rzeczy nie cieszył słynnego prezentera, więc postanowił zabrać się za poprawę swojego wyglądu. Po zaledwie 20 dniach specjalnego programu odchudzającego widać znaczną różnicę. Boczki zniknęły, a na brzuchu zarysowały się mięśnie. Tomasz Kammel opowiedział w social mediach jak udało mu się osiągnąć takie efekty w tak krótkim czasie.

Najpierw był strach i niepewność. Potem zacząłem szukać kotwic normalności, by oczyścić głowę. Taką kotwicą okazał się sport. Na początku po prostu ćwiczenia, aż nagle wpadłem na pomysł wyzwania #20tygodninaforme. Teraz ćwicząc wietrzę głowę, dbam o ciało i staram się zachować pogodę ducha. Jeśli też chcecie zrobić coś dla siebie, a jednocześnie uchronić się przed wyczerpaniem współczuciem i smutkiem, przyłączcie się do mnie. Zobaczcie ile można zdziałać w krótkim czasie.

To jednak nie koniec pracy. Prezenter zapowiedział, że jego przemiana będzie trwała jeszcze przez najbliższe 20 tygodni. Spektakularne efekty zdecydowanie zachęcają do podjęcia podobnego wyzwania. Wielu jego fanów pochwaliło determinację Kammela.

Pełen szacunek, za odwagę pokazywania swojego ciała, determinację w ćwiczeniach i motywowanie bliźnich – skomentował jeden z internatów.

Efekt robi wrażenie i to niemałe. Gratuluję i podziwiam za konsekwencję. Sądzę ,że efekt końcowy powali nas na kolana – dodał inny z fanów.

Mamy nadzieję, że to zachęci więcej osób do zadbania o własne ciało. Niektórzy internauci już poczuli się zainspirowani przez Tomasza Kammela: "Gdzie można poznać zasady itp?". Czekamy zatem, aż znany prezenter wkrótce opowie nieco więcej o specjalnych treningach i diecie.

Sonda
Podoba Ci się metamorfoza Tomasza Kammela?
Tak mieszka Tomasz Kammel. Żyje jak król. Nie uwierzycie, co ma w domu!
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE