50 Cent rzucał meblami w restauracji! Totalnie stracił nad sobą panowanie. Odpowie za to?

2020-07-10 12:35 AM
50 Cent
Autor: Rex Features/East News

50 Cent już dawno zyskał status legendy. Oprócz muzycznych projektów, skupia się też na kilku biznesach. Raper ma jednak za sobą trudną, kryminalną przeszłość. Wielokrotnie łamał prawo. Później żył w przekonaniu, że nie ma osoby, która mogłaby mu podskoczyć. W tej ocenie żyje chyba do teraz. Jego ostatni wybryk świetnie to pokazał.

Raperzy bardzo często mają kryminalną przeszłość. Nie inaczej jest w przypadku legendy rapu, 50 Centa. Jest chyba niewiele osób, którzy marzą o tym, by mieć z nim na pieńku. Gdy tylko pojawi się jakiś odważny, 50 Cent dostaje szału. Ostatnia sytuacja świetnie to pokazała. Raper przebywał w jednej z restauracji w New Jersey, gdzie udał się na kolację. W pewnym momencie do stolika podszedł młody mężczyzna, który jak podają zagraniczne media wyraźnie miał problem do 45-letniego rapera.

Krótka wymiana zdań między panami jednak nie poskutkowała, bo w pewnym momencie 50 Cent złapał za krzesło i rzucił nim w kierunku mężczyzny. To jeszcze nie koniec! Chłopak dał raperowi jasny znak do bójki – zdjął koszulkę i gestami zachęcał do walki. Gwiazda rapu totalnie straciła wtedy nad sobą kontrolę, zaraz po krześle przyszła pora na stół. Mebel według relacji świadków miał uderzyć w znajdujący się w pobliżu samochód! Cała akcja nie trwała długo, bo na miejscu szybko pojawiła się policja. Spowodowało to, że zarówno mężczyzna, który zezłościł rapera jak i on sam zbiegli z miejsca wydarzenia. Dzięki temu udało im się uniknąć kary. Podobno policja nie będzie ich ścigać.

50 Cent ani nikt z jego otoczenia nie skomentowali sprawy. Nie wiadomo też co było powodem ataku na rapera. Jedne jest pewne, 50 Cent nie lubi gdy ktoś mu się sprzeciwia…

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE