50 Cent martwi się, że ludzie podczas kwarantanny PRZYTYJĄ! „Wiele osób nie wprowadza zmian”

2020-03-24 12:27 AM
50 Cent
Autor: Rex Features/East News

Kwarantanna to czas kiedy ludzie pozostający w domach dzielą się na dwie kategorie. Na tych co nadrabiają zaległości i domowe prace na które wcześniej nie mieli czasu i na tych, którzy leniuchują. I o tą drugą grupę ludzi boi się sam 50 Cent. Rapera martwi fakt, że podczas domowej kwarantanny sporo osób przytyje!

50 Cent jest zwolennikiem zdrowego i aktywnego trybu życia. Nie ukrywa, że lubi ćwiczyć i dbać o swoją kondycję. Do tego samego namawia fanów zwłaszcza teraz kiedy na świecie pojawił się koronawirus i wiele osób przebywa w domach. Gwiazda rapu uważa, że sporo osób zaniedba się przez to.

„To jest piąty dzień. Wydaję mi się, że nie ma tutaj bezpieczniejszych opcji. Myślę, że kiedy chcę pójść na siłownię, to po prostu wybiegnę na zewnątrz. Wiesz co mówią, zachowaj dystans społeczny. Trzeba mieć tego świadomość. Ale wiele osób nie wprowadza zmian, więc po prostu będą siedzieć w domu i przytyją”. – mówił.

50 Cent zauważył też, że zdecydowanie bardziej zdyscyplinowane jeśli chodzi o ćwiczenia w domu są kobiety, zachęcił więc by zmotywowały one swoich bliskich do jakiejkolwiek aktywności.

 

50 Cent
Autor: Twitter/Sipa USA/East News
Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
NAJNOWSZE