Taylor Swift komentuje nagranie z Kanye Westem: "Zgotowali mi 4 lata PIEKŁA"

2020-03-24 9:09 nk
Taylor Swift
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Do sieci wyciekło nagranie rozmowy Kanye Westa z Taylor Swift o piosence Famous. Tak, TEJ rozmowy. Filmik wywołał niemałe poruszenie, bo udowodnił, że Tay nie kłamała - Kanye naprawdę nie wyjawił jej prawdziwego tekstu utworu! Pod naciskami fanów Swift skomentowała wyciek nagrania! Oczywiście nie przebierała w słowach!

Konflikt Taylor Swift z Kanye Westem i Kim Kardashian trwa ponad 10 lat. I kiedy wszyscy zdążyliśmy już prawie zapomnieć o całej wojnie, w sieci znowu zrobiło się głośno o tej sprawie - i tym razem wygląda na to, że afery nie sprowokowało żadne z zainteresowanych! Nie liczcie jednak na to, że któreś z nich zostawi sprawę bez komentarza...

Taylor Swift komentuje nagranie!

W sobotę, 21 marca 2020, opublikowaliśmy nagranie, w którym widać i słychać cały przebieg rozmowy Taylor Swift i Kanye Westa, a nie - jak wcześniej - fragmenty wybrane przez Kim Kardashian...

Oczywiście fani zasypali Taylor Swift pytaniami o nagranie. Artystka postanowiła wykorzystać sytuację, y zwrócić uwagę internautów na bardzo ważną kwestię... Nie szczędziła przy tym oczywiście gorzkich słów pod adresem Kim i Kanyego!

Zamiast odpowiadać tym, którzy pytają, jak się czuję w związku z materiałem wideo, który wyciekł, dowodząc, że przez cały czas mówiłam prawdę na temat "tego telefonu" (wiecie, tego, który był nielegalnie nagrany, który ktoś edytował i zmanipulował, by mnie napiętnować oraz zgotować mnie, mojej rodzinie i fanom piekło, trwające 4 lata).. przesuńcie palcem w górę, by zobaczyć, co naprawdę ma znaczenie.

- napisała Taylor Swift na Instagramowym story. Post odsyła do strony organizacji Feeding America, która pomaga nakarmić ubogie dzieci w USA.

Światowa Organizacja Zdrowia i Feeding America to niektóre z organizacji, jakim przekazałam darowizny. Jeśli macie taką możliwość, proszę, przyłączcie się do mnie we wspieraniu ich w czasie tego kryzysu.

- napisała Taylor Swift w kolejnym poście, nawiązując do zamknięcia amerykańskich szkół z powodu pandemii nowego koronawirusa. Wiele gwiazd z USA zwraca uwagę na to, że z powodu zawieszenia działania placówek oświatowych wiele rodzin ma kłopot z wyżywieniem dzieci. Te otrzymywały bowiem darmowe posiłki w szkole.

Trzeba przyznać, że Taylor Swift ma niespotykany dar zarządzania swoim wizerunkiem i przekuwania negatywnych sytuacji w coś dobrego!

Insta story Taylor Swift
Autor: Instagram.com/taylorswift
Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE