4-letni syn Nayi Rivery "jest bardzo silny"! Od śmierci aktorki minął ponad miesiąc

2020-08-13 13:59 KP
Naya Rivera
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Dokładnie 8 lipca świat obiegła niepokojąca wiadomość o zaginięciu Nayi Rivery na jeziorze Piru w Kalifonii. Gwiazda odpoczywała na wynajętej łodzi z synem, gdy z nieznanych powodów oboje znaleźli się w wodzie. Aktorka uratowała chłopca, jednak nie miała dość sił, by samej wejść z powotem na pokład. Jej ciało znaleziono kilka dni później.

Świat długo nie mógł uwierzyć w tragiczną śmierć 33-letniei Nayi Rivery. Gdy przyjaciele, rodzina i fani aktorki dowiedzieli się o jej zaginięciu, wszyscy mieli nadzieję, że sprawa zakończy się dobrze. Niestety, już po kilkunastu godzinach poszukiwań śledczy nie pozostawili wątpliwości co do tego, że gwiazda Glee nie żyje i przyznali, że szukają jej ciała.

Gdy ciało Nayi Rivery zostało odnalezione kilka dni później, nad jeziorem Piru, gdzie zaginęła zebrali się jej przyjaciele z serialu Glee, by wspierać się w tym trudnym momencie, oraz jej fani. Wielbiciele gwiazdy wspólnie wspominali swoje ulubione sceny z aktorką i słuchali nagranych przez nią piosenek.

Specjaliści i psychologowie natomiast zajęli się jej 4-letnim synem Joseyem, który w momencie wypadku był razem z nią.

Jak czuje się syn Nayi Rivery?

Po śmierci Nayi Rivery 4-letni Josey trafił pod opiekę swojego ojca, a jej byłego męża Ryana Dorseya. On sam dopiero po kilkunastu dniach od jej śmierci znalazł w sobie dość siły, by oficjalnie ją pożegnać i obiecać, że będzie zajmował się ich synem najlepiej, jak potrafi.

>> Naya Rivera we wspomnieniach byłego męża. Ryan Dorsey: "Wkurzałaś się na mnie..."

A jak chłopiec radzi sobie z utratą matki? To dla niego bardzo trudny czas, jednak jak mówi informator Entertainment Tonight, Josey jest bardzo inteligentny i wiele rozumie.

To był niewiarygodnie trudny czas dla jej rodziny i bliskich, ale Josey każdego dnia czuje się lepiej. Jest bardzo silnym chłopcem i Naya byłaby z niego bardzo dumna.

- czytamy.

Cały świat Ryana to teraz Josey. Ryan nadal jest w żałobie i zmaga się z utratą Nayi, ale pozostaje silny i nie przestaje działać dla dobra swojego syna. Zrobiłby dla niego wszystko. W tej chwili naprawdę chroni prywatność i pozostaje poza zasięgiem opinii publicznej, aby mógł całkowicie skupić się na Joseyu i spróbować dowiedzieć się, jak poruszać się po tej nowej normalności.

- dodaje źródło.

NAJNOWSZE