Naya Rivera pożegnana przez fanów. Urządzili czuwanie nad jeziorem Piru

2020-08-03 9:57 KP
Naya Rivera
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Za kilka dni minie dokładnie miesiąc od momentu, gdy świat dowiedział się o zaginięciu Nayi Rivery. Kolejne dni upłynęły pod znakiem modlitw o szczęśliwe odnalezienie aktorki - niestety, po pięciu dniach poszukiwań nurkowie odnaleźli w jeziorze Piru jej ciało. Fanom wciąż trudno pogodzić się ze stratą tak młodej gwiazdy. Ci najwierniejsi urządzili specjalne czuwanie w miejscu, gdzie zginęła.

Lipiec upłynął pod znakiem pożegnania Nayi Rivery, gwiazdy Glee zaginionej 8 lipca na jeziorze Piru w Kalifornii. Przypomnijmy, że aktorka odpoczywała na wynajętej łodzi z synkiem, kiedy w niewyjaśnionych okolicznościach znalazła się w wodzie. Jak ustalili później śledczy, gwiazda uratowała swojego 4-letniego synka, który wypadł za burtę - nie miała jednak wystarczająco wiele sił, by wejść z powrotem na pokład.

Choć śledczy już po kilkunastu godzinach poszukiwań oświadczyli, że Naya Rivera prawdopodobnie utonęła, fani do końca mieli nadzieję, że aktorka odnajdzie się cała i zdrowa. Najczarniejsze scenariusze spełniły się po pięciu dniach, kiedy to nurkowie odnaleźli ciało gwiazdy.

Fani żegnają Nayę Riverę

Cichy pogrzeb Nayi Rivery, w którym wzięli udział jej najbliżsi, odbył się 24 lipca 2020 w Forest Lawn Memorial Park w Los Angeles. Na swój własny sposób zmarłą gwiazdę pożegnali jej fani, którzy spotkali się na wspólnym czuwaniu w miejscu, gdzie zginęła.

Na czuwaniu zorganizowanym przez profil Naya Rivera Army na Twitterze pojawiły się w weekend tłumy wielbicieli Nayi Rivery. Na miejscu pojawiły się osoby nawet z odległego Oregonu czy Indiany. Fani wspólnie wspominali gwiazdę Glee, palili świece, ustawiali stoły z pamiątkami po aktorce i słuchali jej piosenek. W momencie kulminacyjnym czuwania wypuszczono w niebo balony z napisem "Forever in our Hearts".

Tłumaczka języka migowego gwiazdą internetu. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 85

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE