John Legend z córką

i

Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

3-letnia córka Johna Legenda była bezlitosna. Poniżyła go w najgorszy sposób

2019-12-13 20:12

John Legend może z dumą nosić tytuł Najseksowniejszego żyjącego faceta 2019 roku, ale nawet jego nie omijają problemy wychowawcze. Muzyk jest na co dzień ojcem Luny i Milesa i mimo tego, co można zobaczyć na Instagramie Chrissy Teigen, w domu nie zawsze jest różowo. Zwłaszcza, gdy idzie o sympatie muzyczne córki...

"Małe dzieci - mały problem, duże dzieci - duży problem" brzmi znane przysłowie. Coraz bardziej przekonuje się o tym John Legend, którego 3-letnia córka potrafi coraz bardziej go zaskakiwać. Skończył się czas zapatrzenia w tatusia - dziś Luna to już (prawie) niezależna kobieta ;)

John Legend nie ma więc wyjścia i musi przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości, w której Luna, która zna już około 1000 wyrazów i bez skrupułów ich używa, by przekazać tacie, jakie ma zdanie o jego twórczości...

Sonda
Kto jest na zdjęciu?

Uznanie Luny nie dla Johna

John Legend zdradził ostatnio, że Luna w bardzo bezlitosny sposób przekazała mu, że nie jest fanką jego twórczości muzycznej. Miejsce w sercu dziewczynki zajęła bowiem... Ariana Grande. Mała Luna po raz pierwszy mogła usłyszeć muzykę Ariany w 2017 roku, kiedy to John współpracował z wokalistką przy piosence do filmu Piękna i Bestia. Od tamtego czasu Luna wyrosła na prawdziwą fankę Ari.

Pewnego dnia powiedziała mi: tato, Ariana Grande jest wielką wokalistką. Ty nie jesteś wielkim wokalistą.

Oprócz ciągłego słuchania Ariany słucha mojego świątecznego albumu.

- dodał.

Chyba trzeba zacząć się przyzwyczajać...

Auć! To musiało boleć...

John Legend ma jedno pocieszenie w całej sytuacji. Luna przerywa słuchanie płyt Ariany Grande dla ojca tylko w jednej sytuacji - w święta.