19-letnia raperka pochwaliła się zarobkami na OnlyFans. Pierwszy milion po sześciu godzinach!

2022-05-05 15:39 Joanna Dembek
Bhad Bhabe
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Amerykańska raperka czekała do osiemnastki, aby wreszcie założyć konto na OnlyFans. Po sześciu godzinach od założenia konta została milionerką. „Pobiliśmy pieprz*ny rekord OnlyFans”. Poprzedni rekord należy do Belli Thorne.

Danielle Peskowitz Bregoli, bardziej znana dzięki swojej raperskiej ksywnce Bhad Bhabie pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, gdzie zasłynęła w 2017 roku jako młodziutka raperka. Już wtedy osiągnęła spory sukces pojawiając się na liście Billboard Hot 100, za sprawą debiutanckiego kawałka „These Heaux”. Utwór trafił na 77 miejsce zestawienia, a artystka podpisała kontrakt płytowy z Atlantic Records. W 2018 roku wydała swój pierwszy mixtape, z którego singiel „Hi Bitch” również zagościł na popularnej liście przebojów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy korzystają z OnlyFans. Serwis zastąpi Instagram i Facebooka?

Bhad Bhabie stała się milionerką w godzinę! Raperka tylko dorabia na muzyce

Urodzoną w 2003 roku Bhad Bhabie obserwuje na Instagramie 17 milionów osób, a na YouTube ma 7,5 miliona fanów. Ogromną popularnością cieszy się również jej konto na portalu OnlyFans, kojarzonym najczęściej z niecenzuralnymi treściami dla dorosłym, których autorami są zwykle interentowi twórcy, modelki, trenerki fitness, a nawet osoby publiczne. Aby posiadać konto na OnlyFans trzeba być pełnoletnim.

Młoda artystka, Bhad Bhabie czekała cierpliwie do swoich osiemnastych urodzin, aby założyć konto w brytyjskiej sieci społecznościowej, gdzie osoby chcące obserwować materiały multimedialne swoich „fanów”, muszą wykupić subskrypcję. Danielle Peskowitz Bregoli nie musiała długo czekać na pierwszy milion, który osiągnęła już po sześciu godzinach od założenia konta, bijąc tym samym poprzedni rekord, który należał do amerykańskiej aktorki i tancerki Belli Thorne, która osiągnęła pierwszy milion po 24 godzinach.

W przypadku Bhad Bhabie fani wykupili subksrypcję o wartości 757 526,08 dolarów, zapłacili 267 675 dolarów za direct message i zostawili jej 5502 dolarów napiwków, co w przeliczeniu na polskie pieniądze wynosi ok. 3 miliony 915 tysięcy złotych. Tydzień temu wrzuciła kolejny screen swoich zarobków z OnlyFans, gdzie widać sumę ponad 52 milionów dolarów. Niezły wynik!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 29.04.2022
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE