olimpia mecz

Autor: Pixabay Grudziądzanie w meczu z Unią Swarzędz chcieli zmazać plamę z Okręgowego Pucharu Polski

Olimpia Grudziądz remisuje z Unią Swarzędz. "Biało-zieloni" pozostaną na fotelu lidera

2022-09-17 16:48

Piłkarze Olimpii Grudziądz zremisowali na własnym boisku z Unią Swarzędz 2:2. Bramki dla zespołu trenera Bogusława Baniaka zdobywali Kacper Jarzec i Filip Karmański.

Spotkanie fatalnie rozpoczęło się dla piłkarzy Olimpii Grudziądz. Już w 1' minucie czerwoną kartką za faul ukarany został Hubert Mich i "Biało-zieloni" musieli grać w osłabieniu.

Mecz w pierwszej połowie rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Była burza i mocno padał deszcz. Mimo to w 37' minucie grudziądzanie zdołali wyjść na prowadzenie. Bramkę dla Olimpii zdobył Kacper Jarzec.

Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie i na przerwę zespół trenera Bogusława Baniaka schodził przy prowadzeniu 1:0.

W drugiej połowie nad stadionie w Grudziądzu wyszło słońce i przestał padać deszcz. W lepszych warunkach atmosferycznych grę poprawili goście. W efekcie w 52' minucie doprowadzili do wyrównania. Autorem bramki był Marcin Szeibe.

W 72' minucie przyjezdni zadali drugi cios Olimpii. Szybką kontrę celnym strzałem zakończył Jakub Czapliński.

Kilka chwil później piłkarze ze Swarzędza mogli podwyższyć prowadzenie, ale dwóch 100-procentowych sytuacji nie wykorzystał Marcin Szeibe.

W 88' minucie spotkania grudziądzanie zdołali doprowadzić do wyrównania. Dośrodkowanie Marcina Warcholaka wykorzystał Filip Karmański.

Grudziądzanie do samego końca próbowali zadać jeszcze jeden cios przyjezdnym, ale zabrakło czasu. W międzyczasie z boiska w Unii Swarzędz za drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną wyleciał Patryk Pawłowski.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Iga Światek pobije Roberta Lewandowskiego? Ekspert nie ma wątpliwości!