Cztery kroki Olimpii Grudziądz w drodze do awansu. Pierwszy z Polonią Środa Wlk.

2022-05-27 20:03
olimpia polonia
Autor: Nadesłane / Olimpia Grudziądz Hubert Antkowiak jesienią występował w Polonii Środa Wielkopolska

Piłkarzom grudziądzkiej Olimpii pozostały cztery kolejki do zakończenia sezonu na trzecioligowych boiskach. "Biało-zieloni" po 30 kolejkach mają cztery oczka przewagi nad drugą w tabeli grupy II Kotwicą Kołobrzeg. Teraz przed zespołem trenera Marcina Płuski domowy mecz z Polonią Środa Wielkopolska.

Piłkarze grudziądzkiej Olimpii walczą o awans na drugoligowe boiska. Po 30. kolejkach mają cztery oczka przewagi nad Kotwicą Kołobrzeg. Teraz przed „Biało-zielonymi” domowy mecz z Polonią Środa Wielkopolska, czyli byłym klubem grudziądzkiego napastnika, Huberta Antkowiaka.

Na pewno z tego powodu mniejsza lub większa adrenalina będzie. Podchodzimy do tego meczu, tak samo jako do każdego innego. Najważniejszy cel to wygranie drużyny - mówi Hubert Antkowiak, napastnik grudziądzkiego zespołu.

Sobotni rywal grudziądzkiej drużyny w ostatnich spotkaniach wystawia do gry głównie młodzieżowców. Mimo to „Biało-zieloni” do tego meczu chcą podejść przygotowani na sto procent.

Przygotowaliśmy się do tego meczu tak, jakby Polonia miała przyjechać do nas w najsilniejszym składzie. Nie patrzymy na ich poprzednie mecze. Chcemy patrzeć tylko na siebie i wygrywać kolejne spotkania - dodaje 25-latek.

Spotkanie Olimpii z Polonią Środa Wielkopolska już jutro (28 maja) o godzinie 17.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Dlaczego Konfederacja PRZEGRA WYBORY? Ekspert NIE MA WĄTPLIWOŚCI
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE