poczekalnia szpital

i

Autor: coola

Gorzów: Nowa poczekalnia w starym baraku

2020-10-20 17:06

Nowa poczekalnia dla pacjentów przy Dekerta już działa​. W starym baraku zainstalowano system informatyczny. Można bez stania na zewnątrz wypełnić ankietę covidową, zmierzyć temperaturę, pobrać numerek i zaczekać na swoją kolej do wejścia do szpitala czy zarejestrować się osobiście do poradni.

Ma to zmniejszyć ilość pacjentów, którzy gromadzili się w holu szpitala oraz ułatwić formalności związane z wejściem na oddziały. Z pominięciem nowej poczekalni mogą wejść rodzice z dziećmi do poradni dziecięcej i osoby niepełnosprawne i tylko one.

Mówi Agnieszka Wiśniewska z gorzowskiego szpitala:

Główna poczekalnia jest w odnowionym baraku dokładnie na przeciwko wejścia do szpitala. Przypomnijmy - barak powstał dawno temu, gdy budowano szpital. Prace adaptacyjne trwały w nim od sierpnia i od kilku dni poczekalnia jest już dostępna.

Zamontuj domek dla jerzyków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE