Gorzów: Na Kombatantów wreszcie znikną dziury [AUDIO]

2021-02-04 14:37
Ulica Kombatantów wreszcie doczeka się remontu.
Autor: www.google.maps.pl Ulica Kombatantów wreszcie doczeka się remontu.

Ulica Kombatantów jeszcze w tym roku zostanie wyremontowana - zapewniają urzędnicy. To jedna z najbardziej ruchliwych i .... dziurawych dróg na gorzowskim osiedlu Manhattan. Projekt remontu ulicy jest już od jakiegoś czasu gotowy, teraz czas na kolejne kroki w tej inwestycji.

Przetarg na wybór wykonawcy remontu zostanie ogłoszony w marcu. Później przyjdzie czas na pierwsze prace. Co dokładnie zostanie zrobione?

Mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego magistratu:

Prace na Kombatantów - jak zapowiadają urzędnicy - zostaną podzielone na dwa etapy. Przypomnijmy: remont ulicy miał zostać przeprowadzony już w ubiegłym roku. Jednak z uwagi na pandemię i brak pieniędzy, inwestycję przesunięto na 2021 rok.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE