Zuzia Kaszuba dorastała na oczach widzów "Na Wspólnej". Dziś serialowa Marysia jest już pełnoletnia

2024-06-13 15:51

Zuzia Kaszuba w serialu "Na Wspólnej" występuje niemalże od urodzenia. W produkcji wciela się w rolę Mani, czyli córki Żanety i Grzegorza Ziębów, którą gra Anna Guzik. Dziewczynka dorastała na oczach telewidzów i dorastała wraz ze swoją bohaterką. Aż trudno uwierzyć, że dziś serialowa Marysia jest już pełnoletnia.

Zuzia Kaszuba na planie serialu TVN "Na Wspólnej" zaczęła występować, kiedy miała zaledwie 6 tygodni. Śliczna ciemnowłosa dziewczynka od razu skradła serca nie tylko serialowych rodziców i dziadków, ale również widzów. Zuzia w "Na Wspólnej" występuje nieprzerwanie od 2003 roku. W styczniu br. produkcja obchodziła 21. urodziny. Z tej okazji Zuzia dodała na swoim Instagramie post, w którym wyjawiła, że uwielbia występować w serialu, a aktorzy są dla niej niemalże, jak druga rodzina.

Kocham ten serial i wszystkich, wszystkich wspaniałych ludzi, których spotkałam na swojej filmowej drodze ❣️❣️❣️I aktorów, których znacie i reżyserów, którzy nami kierują i wszystkich, którzy na planie dbają o każdy szczegół i wszystkich, którzy piszą nam te niesamowite historie (to wcale nie jest łatwe ciągle coś wymyślać, żeby było ciekawie 🙈) i wszystkich, którzy oglądają ten serial już 21 lat ❣️❣️❣️Acha i uwielbiam moją postać MANIĘ ZIĘBA, która jeszcze Was zaskoczy 😘😜🎬🎥📺- napisała na swoim Instagramie Zuzia z okazji 21. urodzin "Na Wspólnej".

Na Wspólnej ZWIASTUN. Ula pozna żonę Natana. Ilona straci Wiktorka. Damian przedstawi Monice swoją nową partnerkę

Mania z "Na Wspólnej" jest już dorosła

Rola w "Na Wspólnej" nie jest jedyną w filmografii Zuzi Kaszuby. W 2009 wystąpiła także w kilku odcinkach serialu "Dom nad rozlewiskiem". Od tamtej pory serialowa Mania wyrosła na piękną kobietę i spełnia się również jako modelka. Młoda aktorka wystąpiła niedawno w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała nieco o pracy na planie serialu, który stał się integralną częścią jej życia. Choć, jak wspomniała, z powodu pracy na planie nieco ominęła ją integracja z rówieśnikami, to nie żałuje, iż zdecydowała się na taką ścieżkę kariery.

Zawsze miałam super relacje z innymi aktorami, z ludźmi, którzy tutaj pracują. [...] Miałam poczucie, że troszeczkę jednak omija mnie integracja dzieci w szkole, kiedy ja siedziałam tutaj, ale patrząc na to z perspektywy czasu, jestem z siebie bardzo dumna, że przeszłam przez te trudne chwile i że udało mi się to wszystko połączyć - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Zuzia Kaszuba.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, jak dziś wygląda Zuzia Kaszuba.

Listen on Spreaker.