Zranione ptaki 174, 175, 176, 177, 178 streszczenie. Ulviye dowiaduje się, że to Hülya kazała zabić Ranę i porwać Efego

2022-11-28 8:47 Joanna Dembek
Zranione ptaki
Autor: Materiały prasowe TVP

Zranione ptaki - streszczenia na cały tydzień. W najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli będziemy świadkami sytuacji, kiedy Ulviye ostatkiem sił zapisuje wszystko, czego się dowiedziała na temat Rany oraz Efego i mdleje w ramionach Meryem. Natychmiast trafia do szpitala. Poniżej znajdziesz streszczenie odcinków 174, 175, 176, 177, 178, które zostaną wyemitowane w dniach 28 listopada - 2 grudnia 2022 na kanale TVP2. Zobacz, co czeka bohaterów w najbliższych dniach!

Zranione ptaki to popularna turecka telenowela o miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszystko. Rodzące się między Meryem i Leventem uczucie, sprawa porzuconego Ömera, a także związane z tym liczne przeciwności losu sprawiają, że cała historia staje się jeszcze niezwykle fascynująca. Zranione ptaki oczarowały już tysiące widzów w całej Polsce, którzy z niecierpliwością czekają na nowe epizody. Zobacz, co wydarzy się w serialu!

Zranione ptaki - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Zranione ptaki można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków - 174, 175, 176, 177, 178 - odbędzie się  w dniach 28 listopada - 2 grudnia 2022, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 174 - poniedziałek 28 listopada 2022

Mine próbuje nakłonić Ayse, żeby dała jeszcze jedną szansę Cemilowi. Ayse kategorycznie odmawia. Cemil jednak po raz kolejny informuje ukochaną, że nie godzi się na rozwód i będzie walczył o ich miłość. Wspólny pobyt w chacie jeszcze bardziej utwierdza Meryem i Leventa w uczuciach, jakie do siebie żywią. Vedat przyspiesza procedury wyjazdowe. Meryem ma lecieć do Włoch najbliższym samolotem. Levent wbrew sobie zawozi Meryem na lotnisko. Melis nie posiada się ze szczęścia. Od razu planuje wyjście na romantyczną kolację z Leventem. Tymczasem w rezydencji pojawia się policja. Meryem zostaje wezwana na posterunek. Tam dowiaduje się o śmierci Tekina.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 175 - wtorek 29 listopada 2022

Mimo śmierci Tekina, Meryem nie chce rezygnować z wyjazdu do Włoch. W drodze na lotnisko staje się jednak jasne, że nie wyjedzie. Melis jest wściekła z powodu takiego obrotu spraw. Zdesperowana liczy na pomoc Ulviye, przekonując ją, że Meryem stoi na drodze do szczęścia jej i Leventa. Dodatkowo Hülya wyjawia Ulviye, że Melis próbowała popełnić samobójstwo. Ulviye stara się przekonać Leventa, że ślub z Melis to dla wszystkich najlepsze wyjście. Ayse jest wdzięczna Doganowi za wsparcie. Przyglądająca im się Mine obawia się, że coś ich łączy. Ayse jednoznacznie daje Doganowi do zrozumienia, że jest dla niej tylko przyjacielem. Chociaż Meryem nie zamierza długo zostać w rezydencji, Ulviye prosi ją, aby jak najszybciej wyjechała ze względu na Melis.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 176 - środa 30 listopada 2022

Ulviye prosi Meryem, by dla dobra wszystkich wyjechała do Włoch. Ta zgadza się i informuje Leventa o swojej decyzji. On nie jest tym zachwycony, lecz pomaga jej zorganizować wyjazd. Asli dostaje w prezencie od Yaşara wymarzoną torebkę. Ayşe zleca prawnikowi rozpoczęcie procedury rozwodowej. Melis nie ma pojęcia, że Meryem postanowiła jednak wyjechać. Levent, poirytowany ciągłymi rozmowami z Ulviye o jego przyszłości z Melis, po sprzeczce z matką opuszcza dom.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 177 - czwartek 1 grudnia 2022

Pijany Cemil ponownie nachodzi Ayşe. Ona, chcąc się go w końcu pozbyć, oświadcza, że kocha Dogana i zamierza wyjść za niego za mąż. Cemil jest zdruzgotany. Ulviye zamierza uspokoić Melis i powiedzieć jej o wyjeździe Meryem. Przypadkiem słyszy dyskusję obu sióstr. Dowiaduje się z niej, że to Hülya kazała zabić Ranę i porwać Efego. Dociera do niej także, że chłopiec wciąż żyje. Kobiecie udaje się niepostrzeżenie oddalić, jednak jej serce nie wytrzymuje nadmiaru emocji. Ostatkiem sił Ulviye zapisuje wszystko, czego się dowiedziała i mdleje w ramionach Meryem. Natychmiast trafia do szpitala. Melis i Hülya podejrzewają, że Ulviye słyszała ich rozmowę. Levent próbuje dowiedzieć się, co doprowadziło matkę do takiego stanu. Zaczyna obwiniać siebie.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 177 - piątek 2 grudnia 2022

Levent podejrzewa, że Melis miała coś wspólnego z zawałem Ulviye. Mężczyzna również siebie obwinia za to, co zaszło. Nie może sobie wybaczyć tego, jak potraktował mamę. Meryem stara się go pocieszyć i obiecuje, że nie wyjedzie dopóki pani Ulviye nie wróci do zdrowia. Melis podsłuchuje rozmowę Meryem i Ayse. Dowiaduje się, że Ulviye zapisała gdzieś wszystko, co usłyszała z rozmowy Melis i Hülyi. Przerażona, postanawia jechać do rezydencji i poszukać zapisek. Meryem jedzie tam z takim samym zamiarem. Mine napotyka szukających jej mężczyzn. Jest przerażona, a jej zachowanie wzbudza podejrzenia Neriman.

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?
Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

🎧 Chcesz się pośmiać? Włącz WKRĘTARKĘ!

Posłuchaj, kogo Albert wkręcił tym razem!

Listen to "Przyjaciółki. WKRĘTARKA" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE