Obsesja Netflix

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

NOWOŚCI NETFLIX

Zmysłowy erotyk zmierza na Netfliksa. W obsadzie roi się od gwiazd!

2023-03-31 13:28

Czas na kolejną adaptację powieści erotycznej. Gorący romans, szalona historia i gwiazdorska obsada. Tak zapowiada się serialowy erotyk, który zmierza do biblioteki Netfliksa. Szykuje się hit, czy kolejne rozczarowanie? Jest już pierwszy zwiastun i data premiery.

Obsesja to gorący i niezwykle intensywny romans pomiędzy wybitnym chirurgiem, a narzeczoną jego syna. Relacja przeradza się w niebezpieczną obsesję, która ma druzgocące konsekwencje dla całej rodziny. Trzymający w napięciu thriller erotyczny powstał na bazie słynnej powieści "Damage" autorstwa Josephine Hart. Co ciekawe, tytuł został raz przełożony na ekran w 1992 roku. Teraz nadchodzi następna ekranizacja, która ma szansę na powodzenie - szczególnie przez znane nazwiska w obsadzie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marcin Dorociński z kolejną rolą. Teraz zagra z gwiazdą "Matriksa"!

Jak nakręcono film JOHN WICK 4? | To Się Kręci #12

Obsesja - OBSADA. W głównej roli gwiazda "Peaky Blinders"

Obsada aktorska serialu "Obsesja" może zaskakiwać. W rolach głównych pojawiają się Richard Armitage ("Hobbit", "The Stranger"), Charlie Murphy ("Peaky Blinders") oraz Indira Varma ("Gra o tron"). To oczywiście nie koniec znanych twarzy, bo na ekranie pojawią się też: Celine Arden ("Bridgertonowie"), Gregg Barnett ("Fleabag"), Pippa Bennett-Warner ("Gangi Londynu"), Isla Jackson-Ritchie ("Bluebird"), Letty Thomas ("The Crown"), Francesca Knight ("Dziewczyna przede mną"), Victor Pontecorvo (Black Hearts), Sonera Angel ("Red Velvet Revolution") i Kerim Hassan ("The Boy Who Stole God").

Obsesja - data premiery i zwiastun

Nadchodzący dramat erotyczny będzie właściwie miniserialem. Pierwszy zwiastun pojawił się już w sieci i możemy zobaczyć w nim, czego się spodziewać. W tle zapowiedzi przygrywa również nowa wersja jednego z największych światowych przebojów - "Can't Get You Out Of My Head" Kylie Minogue. Data premiery została wyznaczona na 13 kwietnia 2023 r.

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?