Peaky Blinders

i

Autor: Netflix

Twórca Peaky Blinders z nowym serialem! Znowu wrócimy do Birmingham?

2022-11-30 15:16

Twórca Peaky Blinders nie zwalnia tempa i tworzy kolejny serial. Znamy już więcej szczegółów na temat nowego projektu Stevena Knighta. O czym będzie? W obsadzie nie zabraknie gwiazdy Downton Abbey!

Steven Knight tworzy serial, który ma być listem miłosnym do Birmingham i Coventry. Nadchodząca produkcja została zatytułowana "This Town" (wcześniej "Two Tone") i opowie o losach członków pewnej rodziny, która została wciągnięta w świat muzyki 2 Tone. Wiemy już, że w głównej roli zobaczymy Michelle Dockery, która wcielała się w Lady Mary Crawley w "Downton Abbey". Kto jeszcze znalazł się w obsadzie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To już pewne! Powstanie filmowa wersja Peaky Blinders. Trafi do kin?

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

This Town - OBSADA

Poza Michelle Dockery, w "This Town" zagra również Dawid Dawson oraz Nicholas Pinnock. Steven Knight jest głównym scenarzystą i producentem wykonawczym, a cały projekt powstaje przy współpracy Mercury Studios i BBC. Knight podkreśla, że będzie to dla niego bardzo osobisty projekt.

"Serial jest o epoce, w której żyłem i którą dobrze znam, a także o postaciach, z którymi czuję, że dorastałem. To list miłosny do Birmingham i Coventry, ale mam nadzieję, że odnajdą się w nim ludzie z całego świata." - powiedział twórca

O czym jest This Town?

Serial opowie historię wielopokoleniowej rodziny i czwórki młodych ludzi, którzy zostają wciągnięci w świat muzyki dwutonowej i muzyki ska. To właśnie ten gatunek stał się niezwykle popularny w Coventry i Birmingham w latach 70. oraz 90. Łączył i jednoczył ludzi, niezależnie od ich pochodzenia i koloru skóry.

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?