Zapukaj do moich drzwi - to wydarzy się 25-27 stycznia. Streszczenie odcinków

2022-01-25 16:58 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi to serial, który od jakiegoś czasu można oglądać w polskiej telewizji o 19:50 na antenie kanału WP. To idealna propozycja dla fanów tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Przygotowaliśmy dla was streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane od 25 do 27 stycznia 2022.

25-27 stycznia 2022 to dni, kiedy widzowie WP będą mogli zobaczyć nowe odcinki serialu Zapukaj do moich drzwi. W tych dniach zostaną wyemitowane kolejno odcinki 43, 44 i 45. Emisja jak zawsze o godzinie 19:50. Wiele osób na pewno ich nie przegapi, ponieważ Zapukaj do moich drzwi zachwyca fanów tureckich seriali. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach.

Zapukaj do moich drzwi - jak się skończy turecki serial?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 43

Serkan natychmiast opuszcza firmę. Eda biegnie za nim i próbuje mu powiedzieć, że nie znała tożsamości tajnego partnera. Serkan nie słucha jej, ale Eda się nie poddaje. Semiha Hanım, korzystając z nieobecności Serkana i Edy, ogłasza stan wyjątkowy w firmie. Dzwoni do wszystkich, aby powiedzieć, że groził im Alptekin Bey i uciekł za granicę.  Aydan była zdezorientowana tym, co zrobić z porozumieniem rozwodowego z Alptekin.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 44

Ayfer opracowuje plan ochrony Aydana i Seyfi przed gniewem matki i przedstawia Aydana jako swojego sąsiada Aysuna. Eda w końcu znajduje sposób, aby Serkan jej wysłuchał. Oboje zgadzają się, że ich związek jest w kryzysie. Serkan chce rozpocząć nowy rok od nowa. Czy magia Nowego Roku będzie w stanie otoczyć Serkana i Edę? Czy możliwe są nowe początki? Kiedy w nocy zegar wybija dwunastą, zawierają umowę, aby pozwolić sobie nawzajem decydować o swoim związku.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 45

Impreza sylwestrowa okazuje się nieprzyjemna z powodu zatrzymania Serkana. Podczas gdy Serkan pierwsze godziny nowego roku spędza między murami bezpieczeństwa, oczywiście są tacy, którzy dobrze się bawią. Jak zakończy się sylwestrowa noc?

Zapukaj do moich drzwi - obsada

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE