Zakochani po uszy odc. 124: Jola przyłapuje Laurę i Alejandro w dwuznacznej sytuacji. Paula o wszystkim się dowie?

2019-11-12 12:10 kw
Zakochani po uszy
Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Piotr i Asia są w bardzo trudnym położeniu. Piotr dowiedział się, że jego małżeństwo było jednym wielkim kłamstwem, a on uwierzył niewłaściwej osobie. Z kolei Aśka widzi szansę na odzyskanie Piotra, ale równocześnie wie, że nie zaufa mu ponownie. Pozostaje jeszcze Tomek, którego weterynarz nie chce zranić. Chcąc zapomnieć o Piotrze, Asia godzi się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Załamie to jej najbliższych. Czy Piotr dowie się o planie Asi i powstrzyma ją przed wyjazdem?

Zakochani po uszy odc. 124: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku uwielbianego serialu? Plan Tomka, aby wyjechać z Asią daleko od Piotra, powiódł się. Informacja o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych załamuje Halinę, która nie może się z tym pogodzić. Czy Piotr będzie w stanie zatrzymać piękną weterynarz w Polsce? Paweł robi poważny krok i zaprasza Jarka na randkę. Czy to początek poważnego związku? 

Zakochani po uszy odc. 124: streszczenie

Halina nie może pogodzić się z wyjazdem Asi do Stanów. Paweł zaprasza Jarka na randkę. Wiki i Marcin zajmują się przygotowaniami do ślubu. Tymczasem Jola przyłapuje Laurę i Alejandro w dwuznacznej sytuacji. Kinga zaś zbiera kolejne zeznania w sprawie śmierci Patrycji.

NAJNOWSZE