Zakochani po uszy 148: Asia przypadkiem spotyka Tomka! Wybaczy, jak go potraktowała?

2020-01-13 16:47
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Trzeci sezon Zakochanych po uszy rozpoczął się 13 stycznia, a widzowie, którzy wykupili abonament na Playerze, mieli możliwość obejrzenia nowych odcinków już od 9 stycznia! Nowy sezon rozpoczął się niezwykle romantycznie - od powrotu Asi i wspaniałych zaręczyn z Piotrem. Czy szczęście tej dwójki będzie jednak trwało długo? Poznaliśmy także nowych bohaterów i... nowy trójkąt miłosny! Co z tego wyniknie?

Zakochani po uszy 148: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymon prosi Bartka o pomoc. Chce, aby brat wpłynął na ich matkę i aby ona nadal go utrzymywała. Bartek spotyka się z matką, ale utwierdza ją w przekonaniu, że powinna podtrzymać swoją decyzję i nie dawać już Tymonowi pieniędzy.

Zakochani po uszy 148: streszczenie

Tymonowi udaje się umówić z Sonią na spotkanie, jednak dziewczyna w ostatniej chwili je odwołuje z powodu wizyty u prawnika, który może pomóc jej w sprawie ojca. Jola i Paulina dopinają sprawę swojej spółki. Marcin i Asia informują Laurę, że zatrudniają ją na pół etatu, jednak dziewczyna jest niezadowolona, bo wszystkie dyżury ma z Asią. Asia nieoczekiwanie wpada na Tomka. Mężczyzna ma do niej żal, że go zwodziła, nie chce z nią rozmawiać…

NAJNOWSZE