Stanisław z Rolnik szuka żony 8 - wiek, wzrost, pochodzenie, zainteresowania, związki, Instagram

2021-09-19 17:50 Adrian Rybak
Stanisław - Rolnik Szuka Żony
Autor: materiały TVP

Rolnik szuka żony powraca. Jesienią 2021 widzowie TVP będą mogli zobaczyć 8. sezon słynnego randkowego reality show, w którym rolnicy i rolniczki szukają miłości swojego życia. Jednym z uczestników będzie Stanisław, który zwrócił uwagę wielu widzów. Kim jest nowa gwiazda reality show Telewizji Polskiej?

Rolnik szuka żony 8 już wkrótce zadebiutuje na polskich ekranach. Znamy już uczestników programu. Jeden z nich szczególnie zwrócił uwagę widzów. Mowa o Stanisławie. Rolnik zachwycił widzów już w kwietniu, kiedy zaprezentował się w zerowym odcinku, aby zebrać jak najwięcej listów. Kim jest mężczyzna?

Stanisław z Rolnik szuka żony 8 - wiek, wzrost

Stanisław to młody i atrakcyjny uczestnik nowej edycji programu Rolnik szuka żony. Według informacji przekazanych przez Telewizję Polską, ma 26 lat. Dodatkowo jest bardzo wysoki - ma aż 195 centymetrów wzrostu.

Stanisław z Rolnik szuka żony 8 - pochodzenie

Skąd pochodzi Stanisław z Rolnik szuka żony 8? Zastanawia się wielu widzów programu. Okazuje się, że 26-latek pochodzi z Wielkopolski, a dokładniej gminy Żelazków, położonej ok. 15 km. na północ od Kalisza. 

Rolnik szuka żony 7: wszyscy kandydaci

Stanisław z Rolnik szuka żony 8 - zainteresowania

Jakie zainteresowania ma Stanisław z Rolnik szuka żony 8? Jak czytamy na Facebooku programu, "Jego pasją jest lotnictwo, a czas wolny spędza bardzo aktywnie".

Stanisław z Rolnik szuka żony 8 - związki

Stanisław z poprzednią partnerką był zaręczony, ale niestety podzieliła ich wizja na przyszłość. Takie informacje przekazał w zerowym odcinki. Nie wiadomo jednak, kim jest kobieta.

Stanisław z Rolnik szuka żony 8 - Instagram

Czy Stanisław z programu Rolnik szuka żony 8 ma konto na Instagramie? Takiej informacji poszukuje wielu fanów popularnego reality show TVP. Niestety, nie udało nam się znaleźć profilu tego uczestnika.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE