Sanatorium miłości - Cezary Mocek nie żyje. Fani w szoku po wstrząsającej wiadomości [KOMENTARZE]

2019-02-20 15:22
Sanatorium miłości - Cezary Mocek nie żyje
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER Sanatorium miłości - Cezary Mocek nie żyje

Cezary Mocek - uczestnik Sanatorium miłości nie żyje. O śmierci 67-latka dowiedzieliśmy się 20 lutego z oficjalnego fan page'a reality show TVP. Tragiczna wiadomość wstrząsnęła fanami, którzy nie kryją smutku i dzielą się komentarzami w sieci.

Cezary Mocek, jeden z dwunastu uczestników bijącego rekordy popularności programu Sanatorium miłości zmarł w wieku 67 lat. O śmierci barwnego emeryta poinformowali producenci reality show TVP na oficjalnym fan page'u. Cezary Mocek był bardzo lubiany wśród uczestników i widzów Sanatorium miłości. Bohater programu TVP miał swoje powiedzonka na każdą okazję, mówił wprost i nie owijał niczego w bawełnę. W życiu prywatnym źle znosił samotność, dlatego postanowił znaleźć partnerkę życiową w reality show "Jedynki". Fani pana Cezarego Mocka w komentarzach pod wstrząsająca wiadomości nie kryją smutki z powodu tej straty.

Cezary Mocek z Sanatorium miłości nie żyje. Przyczyna śmierci 

Cezary Mocek nie żyje - komentarze fanów

Na oficjalnym facebookowym fan page'u Sanatorium miłości fani komentują bolesną wiadomość:

Znów może tańczyć latino z ukochaną żoną zamordowaną przez kierowcę na pasach. Wierzę że razem są szczęśliwi.

O mój boże.... przykra wiadomość. Miał piękną końcówkę życia, w programie przełamywał swoje słabości

Trudno mi w to uwierzyć. Jeszcze w zeszłym tygodniu oglądałam go w Sanatorium Miłości i trzymałam kciuki aby przełamał swoje słabości i być może raz jeszcze się zakochał, a dziś dowiaduję się, że człowieka już z nami nie ma. To uświadamia o kruchości ludzkiego życia. Wyrazy najgłębszego współczucia dla jego rodziny i przyjaciół. Teraz tylko wierzę, że gdzieś tam odnalazł swoją ukochaną żonę i jest z nią naprawdę szczęśliwy. Pokój jego duszy.

Smutna wiadomość!! A tak chciał jeszcze kochać!!😢

Mój ulubieniec 😭😭 wyrazy współczucia dla Rodziny. Panie Cezary jest Pan najlepszy❤️

Cezary Mocek - kim był?

Cezary Mocek mieszkał w Łodzi. Był niepoprawnym romantykiem, który szukał wielkiej miłości. Uwielbiał muzykę i taniec. Ukończył nawet dwa stopnie w szkole tańca towarzyskiego. Bohater Sanatorium miłości był prawdziwym melomanem. Ponad 40 lat kolekcjonował kasety i płyty, a w jego duszy grają takie tuzy rocka, jak Deep Purple, Rolling Stones czy The Beatles. Jego ulubioną piosenką był utwór „Love Me Tender” Elvisa Presleya. (opis TVP)

NAJNOWSZE