Zbuntowany Anioł

i

Autor: materiały prasowe TV Puls

QUIZ

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Argentyńska telenowela, która w latach 2000-2001 pojawiła się w Polsce, szybko skradła serca widzów. Jeśli Ty także byłeś fanem perypetii Milagros i Ivo, bez problemu poradzisz sobie z naszym quizem. Ile pamiętasz ze "Zbuntowanego Anioła"?

QUIZ: Ile pamiętasz z telenoweli "Zbuntowany Anioł"?

Telenowela "Zbuntowany Anioł", która po praz pierwszy pojawiła się na antenie Polsatu w 2000 roku, stała się wielkim hitem. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy bogatego Ivo i biednej Milagros, która pracowała jako służąca w rezydencji jego rodziny. Serial zdobył w naszym kraju (ale nie tylko tutaj) takie uznanie, że kilkukrotnie był powtarzany. Jeśli oglądałeś "Zbuntowanego Anioła" pytania z naszego quizu nie powinny sprawić Ci żadnych problemów! Ile pamiętasz z kultowego tasiemca sprzed ponad dwudziestu lat? 

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł

Obsada serialu "Zbuntowany Anioł" 

Telenowela zdobyła wielu fanów na całym świecie, a odtwórcy głównych ról: Natalia Oreiro i Facundo Arana, zdobyli dzięki niej ogromną popularność. W obsadzie "Zbuntowanego Anioła" naleźli się także m.in.:

  • Veronica Vieyra
  • Gabriela Sari,
  • Victoria Onetto,
  • Segundo Cernadas,
  • Mariana Arias. 

"Zbuntowany Anioł" wraca do telewizji 

Telenowela zrobiła w Polsce taka furorę, że fani nadal chcą ją oglądać. W najbliższym czasie "Zbuntowany Anioł" znowu pojawi się w telewizji! Odcinki emitowane będą od 24 sierpnia o godzinie 10:00 na antenie TV Puls.

Listen on Spreaker.