Przysięga

i

Autor: Materiały TVP Przysięga - co wydarzy się w najnowszych odcinkach?

Przysięga 749, 750, 751, 752 streszczenie. Beyhan oświadcza Gulperi, że teraz jest jej służącą

2022-10-31 16:01

Przysięga - streszczenie na cały tydzień - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli Melike dowiaduje się, co zrobiła Tulay. Fidan pokazuje jej nagranie. W artykule znajdziesz streszczenie odcinków 749, 750, 751, 752, które zostaną wyemitowane w dniach 31.10 - 4.11.2022 na kanale TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz sprawdź, co czeka bohaterów Przysięgi!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. Ich relacja nie układa się idealnie, zwłaszcza w wyniku ingerencji jego matki, która wymarzyła sobie dla niego inne życie. Liczne intrygi i trudności dnia codziennego komplikują ich relację. Czy jednak uda się parze dość do porozumienia?

Przysięga - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Przysięga można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków - 749, 750, 751, 752 - odbędzie się  w dniach od 31 października do 4 listopada 2022, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

UWAGA! Wtorek 1 listopada 2022 jest Uroczystością Wszystkich Świętych. Tego dnia stacja TVP1 nie będzie emitowała kolejnego odcinka Przysięgi. Zatem, w tygodniu między 31 października a 4 listopada 2022 zobaczymy tylko cztery odcinki serialu.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Przysięga - streszczenie odcinka 749 - poniedziałek 31.10.2022

Mert pomaga Narin dowiedzieć się, jakie kłopoty ma Masal. Przekazuje jej adres matki jej przyjaciółki i Narin tam jedzie. Beyhan oświadcza Gulperi, że teraz jest jej służącą. Tulay też ją atakuje. Savas namawia Gulperi, żeby wprowadziła się do niego. Emir i Savas szukają Ismaila. Spotykają się w opuszczonym domu. Yigit razemz Emirem szykują niespodziankę dla Gulperi.

Przysięga - streszczenie odcinka 750 - środa 2.10.2022

Melike dowiaduje się, co zrobiła Tulay. Fidan pokazuje jej nagranie. Melike jest załamana i wyrzuca Tulay z domu. Cavidan chce znać przyczynę. Gulperi nie wytrzymuje presji i odchodzi. Emir jest przekonany, że w końcu wróci do jego domu. Narin nic nie mówi Kemalowi, ale za wszelką cenę chce się dowiedzieć, co ukrywa Masal.

Przysięga - streszczenie odcinka 751 - czwartek 3.10.2022

Emir kupuje dla Gulperi kolejne prezenty. Yigit bardzo tęskni za Dobrą Wróżką. W domu hodży Hasana zjawiają się niespodziewani goście. Kemal zauważa dziwne zachowanie Narin. Melike pokazuje Emirowi nagranie i wyznaje całą prawdę. Gulperi cieszy się z propozycji pracy.

Przysięga - streszczenie odcinka 752 - piątek 4.10.2022

Savas zjawia się w nowym lokalu Gulperi. Kemal informuje córkę o mailu ze szkoły. Narin po raz kolejny próbuje porozmawiać z Masal. Emir postanawia sprawdzić nowego wspólnika Gulperi. Okazuje się, że Cezmi i Ozan są w zmowie.

Sonda
Zranione ptaki czy Przysięga - który serial lepszy?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE