Promyk nadziei - powstaną nowe odcinki tureckiego hitu?!

2021-11-29 9:47 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały prasowe TVP

Promyk nadziei gości na antenie Telewizji Polskiej od marca 2021 roku. Od samego początku produkcja, opowiadająca losy Ipek, Bahar i Omera, cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne perypetie głównych bohaterów. Wielkimi krokami zbliża się finał tureckiego hitu. Czy powstaną nowe odcinki serialu znad Bosforu? Sprawdźcie koniecznie.

Promyk nadziei - powstaną nowe odcinki tureckiego hitu?! Tureckie seriale to niekwestionowany hit ostatnich miesięcy, a nawet i lat. Widzowie pokochali telenowele z Turcji za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za intrygi, kłamstwa, zdrady, porwania, pościgi oraz romanse. Wszystko to odnaleźć można w Promyku nadziei. Czy powstanie jego drugi sezon?

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Promyk nadziei - powstaną nowe odcinki?

Już w czwartek 2 grudnia 2021 roku na antenie TVP2 wyemitowany zostanie ostatni, 164. odcinek Promyka nadziei. W finale produkcji Mahmut wyzna Ipek, że nie jest w stanie bez niej żyć. Kiedy kobieta odwróci się i zacznie od niego odchodzić, on wyciągnie pistolet i strzeli w kierunku matki Bahar. Kobieta padnie na ziemię. Chwilę po tragicznym wydarzeniu, na miejscu pojawią się Omer oraz Bahar. Od razu podbiegną do Ipek i będą robić wszystko, by ją uratować. Niestety na to będzie za późno.

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?

Fani Promyka nadziei zastanawiają się, czy powstaną nowe odcinki produkcji. Niestety losy Ipek, Omera i Bahar są zamkniętą historią, która doczekała się zaledwie 164 odcinków. Nowe epizody niestety nie powstaną.

Miejsce Promyka nadziei zajmie nowa telenowela znad Bosforu - Miłość i przeznaczenie. Produkcja będzie emitowana od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15 w TVP2. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE