Percy Jackson i bogowie olimpijscy: zwiastun, data premiery, fabuła i obsada serialu Disney+

i

Autor: materiały prasowe Disney+ Percy Jackson i bogowie olimpijscy: zwiastun, data premiery, fabuła i obsada serialu Disney+

Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Disney wreszcie pokazał zwiastun. Kiedy premiera?

2022-09-12 12:08

"Percy Jackson i bogowie olimpijscy" ma tchnąć zupełnie nowe życie w popularną serię książek i filmów. Serial zadebiutuje na platformie Disney+, a już teraz możemy przyjrzeć się głównemu bohaterowi i ewentualnym zmianom, na jakie zdecydowali się twórcy.

Percy Jackson to persona doskonale znana wszystkim miłośnikom fantasy w tym bardziej przygodowym wydaniu. Seria książek, która przed laty doczekała się średnio udanej ekranizacji, powraca w zupełnie nowej odsłonie. Autor książek połączył siły z Myszką Miki i opracował scenariusz do serialu "Percy Jackson i bogowie olimpijscy", by tchnąć w tę opowieść nowe życie i ukazać ją z nieco innej perspektywy. Przygotujcie się zatem na zmiany, a malkontenci niech pamiętają, że za wszystko odpowiada autor pierwowzoru, więc wszelki hejt należy uznać za zbędny. Jak duże będą to jednak zmiany? Oceńcie sami - "Percy Jackson i bogowie olimpijscy" doczekał się bowiem pierwszej zapowiedzi.

Percy Jackson i bogowie olimpijscy: TEASER

Pierwsza zapowiedź serialu "Percy Jackson i bogowie olimpijscy" prezentuje się następująco:

Percy Jackson i bogowie olimpijscy: O CZYM BĘDZIE SERIAL?

"Percy Jackson i bogowie olimpijscy" to produkcja, która nakreśli nam losy pewnego niezwykłego nastolatka, który pewnego dnia odkrywa, że jego ojcem nie był zwykły śmiertelnik, a grecki bóg Posejdon. Gdy Percy Jackson zostaje oskarżony o kradzież błyskawicy swego ojca, musi ratować się ucieczką. By dowieść swej niewinności, musi przemierzyć Amerykę i zdobyć skradziony artefakt. To jednak nie będzie takie proste. 

Percy Jackson i bogowie olimpijscy: KIEDY PREMIERA?

W głównego bohatera wciela się znany z netfliksowego "Projekt Adam", Walker Scobell. "Percy Jackson i bogowie olimpijscy" liczyć będzie osiem odcinków i zadebiutuje na platformie Disney+ w 2023 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. 

Sonda
Planujesz obejrzeć ten serial?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE