Titanic 666

i

Autor: Screenshot YouTube/Tubi

Nadchodzi najgorszy film dekady? Zwiastun "Titanic 666" wprawia w konsternację

2022-04-07 15:57

15 kwietnia 2022 roku minie równo 110 lat od zatonięcia Titanica. Z tej oto okazji studio The Asylum i platforma Tubi przygotowały dla nas coś ekstra, a mianowicie film z serii tych tak złych, że aż świetnych. O czym opowie "Titanic 666"? Zobaczcie zwiastun.

Kojarzycie pojęcie mockbuster? Jeśli nie, to szybciutko wyjaśniam. Mockbustery to w dużym skrócie tanie podróbki popularnych filmów (blockbusterów), najczęściej zrealizowane za śmieszne pieniądze i klasyfikowane jako kino klasy Z. Prym na tym polu wiedzie studio The Asylum, które powołało do życia całą rzeszę horrorów niskich lotów, z kultowym "Sharknado" na czele. Teraz, wraz z platformą Tubi, przygotowali dla nas coś specjalnego. 

ZOBACZ TAKŻE: Horrory, przy których będziesz śmiał się do łez

"Titanic 666": o czym opowie film?

Absurdalne i niskobudżetowe horrory mają swój urok i oddane grono miłośników (do których osobiście należę). Wielu z was ucieszy zatem fakt, że już wkrótce światło dzienne ujrzy kolejny (nieoficjalny oczywiście) sequel słynnego "Titanica". 

Kolejny, bowiem dzieło Jamesa Camerona doczekało się swoistej kontynuacji już w 2010 roku w postaci "Titanica II", który w dużym skrócie opierał się na tym, że tym razem to góra lodowa uderzyła w statek. W kolejnej odsłonie producenci poszli o krok dalej i porzucając ramy kina katastroficznego, zrealizowali dla nas horror klasy Z at its finest

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale grozy. TOP5 horrorów w odcinkach, które przerażą absolutnie każdego

Akcja filmu "Titanic 666" rozgrywać się będzie na 110 lat po zatonięciu oryginalnego Titanica. Trzecia wersja transatlantyku wyruszy w rejs tą samą trasą, jednak wielka przygoda szybko zmieni się w walkę o życie. Gdy bowiem Titanic III dotrze do miejsca osławionej katastrofy, statek nawiedzą... duchy osób, które straciły życie 15 kwietnia 1912 roku.

"Titanic 666": zwiastun najbardziej absurdalnego horroru ostatnich lat

Zwiastun filmu "Titanic 666" prezentuje się następująco:

ZOBACZ TAKŻE: Pamiętacie starszą parę z Titanica? Ich historia wydarzyła się naprawdę i jest jeszcze bardziej poruszająca

"Titanic 666": kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada Nick Lyon, scenariusz zaś opracowali wspólnymi siłami Jacob Cooney i Jason White. W obsadzie znaleźli się między innymi gwiazda serialu "90210" Annalynne McCord, a także Keesha Sharp, Lydia Hearst i Jamie Bamber.

Premierę filmu "Titanic 666" zaplanowano (oczywiście) na 15 kwietnia 2022 roku. Produkcja dostępna będzie całkowicie za darmo, za pośrednictwem platformy Tubi.

ZOBACZ TAKŻE: Horrory oparte na faktach! To są filmy, po których nie zaśniesz. Obejrzysz wszystkie?

Sonda
Lubisz horrory klasy Z?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1

W konsternację potrafi też wprawić Albert z ESKI. Posłuchaj najnowszych odcinków jego kultowej WKRĘTARKI!

Listen to "Znachor" on Spreaker.