Msza święta ONLINE i TV 2.08.2020 - TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie i o której oglądać?

2020-08-02 9:09 EK
Msza święta
Autor: pixabay.com

Msza święta w telewizji na żywo i online to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą w domu na spokojnie przeżywać niedzielne nabożeństwo. Gdzie obejrzeć mszę w niedzielę, 2 sierpnia 2020? Harmonogram transmisji na żywo znajdziecie poniżej.

Msza święta ONLINE i TV 2.08.2020 - TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie i o której oglądać? Pandemia koronawirusa przyczyniła się do wprowadzenia wielu obostrzeń. Część z nich, jak limity w kościołach zostały zdjęte i mimo rosnącej liczby zarażonych msze święte odbywają się jak dawniej. Wyjątkiem jest tylko zasłanianie ust oraz nosa przez wiernych. Poniżej przedstawiamy plan transmisji na żywo z mszy świętej dla wszystkich, którzy postanowią tego dnia zostać w domu i oglądać niedzielne nabożeństwo w telewizji lub internecie.

Msza święta w telewizji

Wierni będą mogli obejrzeć niedzielną mszę świętą za pośrednictwem telewizji, która będzie transmitowana następująco:

  • 7:00 TVP1 - Msza św. z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
  • 9:00 Polsat News - Msza św. ze Świątyni Opatrzności Bo­żej w Warszawie
  • 9:30 TV TRWAM - Msza św. z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
  • 10:30 Polsat Rodzina - Msza św. dla dzieci
  • 13:00 TVP Polonia - Transmisja mszy świętej z kościoła pw. Świętego Krzyża w Łapach

Msza święta online

Msze święte transmitowane w TVP1 i Trwam można oglądać za darmo w internecie na stronie WP Pilot - po wcześniejszym zarejestrowaniu się. Dodatkowo msze święte na żywo emitowane są również za darmo w serwisach takich jak: IPLA, YouTube i Facebook.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE