Mecz Polska - Serbia

i

Autor: AKPA Mecz Polska - Serbia: gdzie oglądać spotkanie w TV i ONLINE?

Siatkówka

Mecz Polska - Serbia 11.06.2023. O której godzinie? Gdzie oglądać za darmo?

2023-06-09 15:22

Liga Narodów 2023 już się rozpoczęła i wywołuje wiele emocji wśród kibiców tej dziedziny sportu. Polska - Serbia to mecz, który odbędzie się już w niedzielę 11.06.2023 i wszyscy fani przygotowują się na spotkanie na najwyższym poziomie. Gdzie będzie można obejrzeć na żywo starcie naszych siatkarzy? Sprawdź informacje o transmisji w TV i online.

Polska - Serbia to jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań w ramach Ligi Narodów 2023. Nasza reprezentacja znalazła się w Grupie 2 i ma za sobą już wygrane starcia z Francją, Iranem i Bułgarią. Nadchodzący mecz nie będzie jednak łatwy. Reprezentacja Serbii również uważana jest za jedną z najlepszych w Europie, a nawet na świecie. Spotkanie Polska - Serbia, które odbędzie się w niedzielę 11 czerwca 2023, to prawdziwy hit dla fanów piłki siatkowej. Z tego powodu wiele osób poszukuje informacji na temat, gdzie będzie można obejrzeć to sportowe widowisko. Najważniejsze informacje o transmisji znajdziecie niżej.

Ewa Chodakowska zamyka usta hejterom. Przekazała krocie na szczytny cel

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!

Polska - Serbia 11.06.2023. Transmisja w TV

Mecz Polska - Serbia 11.06.2023 z polskim komentarzem będzie dostępny w telewizji za darmo. Spotkanie reprezentacji Polski ramach tegorocznej Ligi Narodów będzie można zobaczyć na antenie TVP1 oraz TVP Sport. Start transmisji już o godzinie 8:30. Czy wydarzenie będzie można obejrzeć również w internecie? 

Polska - Serbia 11.06.2023. Transmisja ONLINE

Transmisja w internecie to coś, na co liczy wielu kibiców reprezentacji Polski w piłkę siatkową. Nie każdy ma okazję zobaczyć spotkanie w telewizji. Dla tych osób mamy dobrą informację. Mecz będzie można obejrzeć na żywo na stronie internetowej sport.tvp.pl.