Marcjanna Lelek w Ninja Warrior! Z tej strony nie znaliście gwiazdy M jak miłość

Marcjanna Lelek
Autor: WBF

Obycie z kamerami ma. Dodatkowo, jak na aktorkę przystało, potrafi zaczarować publiczność. Jednak czy to wystarczy, aby poradzić sobie z przeszkodami w ekstremalnie trudnym show sportowym? Aktorka Marcjanna Lelek podjęła się wyzwania, które wymaga prawdziwej odwagi. Kiedy zobaczymy ją w Ninja Warrior Polska?

Marcjanna Lelek w Ninja Warrior Polska to wielkie zaskoczenie. Gwiazda M jak miłość już od kilku lat uprawia wspinaczkę.

Silne ręce mam, a moją mocną stroną są koordynacja ruchowa i równowaga. Nieco przeraża mnie przeskakiwanie z drążka na drążek, bo nigdy do tej pory nie miałam do czynienia z tego typu przeszkodami – komentuje swój udział w Ninja Warrior Polska aktorka.

Marcjanna podeszła do nowego wyzwania bardzo poważnie.

Dzień przed telefonem z zaproszeniem mnie do Ninja Warrior Polska miałam bolesny wypadek na rowerze. To nie przeszkodziło mi rzucić się w wir przygotowań do programu. Zaczęłam od brzuszków i podnoszenia się na drążku, a potem popracowałam nad ogólną koordynacją ruchową. W moich treningach wspierał mnie Krystian Drzewiecki, uczestnik programu. Podzielił się wieloma bardzo przydatnymi radami. Patrząc na wyczyny zawodników w Ninja Warrior Polska, wydaje się, że przechodzenie przez przeszkody to łatwizna, ale gdy stanie się z przeszkodami oko w oko… Wtedy zaczynają się udzielać naprawdę silne emocje! – wyznała.

Sonda
Dalibyście radę pokonać cały tor Ninja Warrior?

Marcjanna Lelek w Ninja Warrior

Wszyscy fani będą mieli okazję zobaczyć zmagania aktorki już we wtorek, 15 marca. Start programu o godzinie 20:05 w Polsacie. Ninja Warrior to światowy fenomen, który narodził się 25 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Zawodnicy uczestniczący w show muszą przejść wyjątkowy tor liczący kilkadziesiąt przeszkód, sprawdzający różnego rodzaju umiejętności fizyczne. Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision.

ESKA XD #044 - FAME MMA 13, BRACIA KLICZKO, MUZYKA DO BIEGANIA
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE