Koniec M jak miłość 2021 - kiedy 1595. odcinek w TVP2 i online?

2021-05-31 19:40 Adrian Rybak
M jak miłość Marcin
Autor: TVP

Koniec M jak miłość w 2021 roku? Wielu fanów serialu widząc to zdanie z pewnością się zaniepokoiło. Chodzi jednak o przerwę wakacyjną, którą Telewizja Polska robi co roku. Przed nami 1594. odcinek Emki, który będzie ostatnim w tym sezonie. Kiedy zobaczymy 1595. odcinek popularnej produkcji? Zdradzamy, kiedy serial powróci.

M jak miłość dobiega końca. Mowa oczywiście o przerwie między dwoma sezonami. Co roku Emka znika z ekranów na okres wakacyjny. Tak też będzie tym razem. Aktualnie widzowie mogą oglądać 21. sezon przeboju Telewizji Polskiej. Skończy się on na odcinku 1594, który widzowie będą mogli zobaczyć w poniedziałek 31.05.2021. Kolejny, 22. sezon M jak miłość zacznie się od 1595 odcinka. Łącznie ma składać się z około 70-80 części. Fani produkcji zastanawiają się, kiedy będzie można obejrzeć 22. sezon. Okazuje się, że M jak miłość zniknie z ekranów aż na trzy miesiące. Kolejne odcinki zostaną wyemitowane dopiero we wrześniu. Nie jest znana dokładna data, ale bardzo możliwe, że będzie to poniedziałek 6.09.2021. Jak zakończy się 21. sezon?

Koniec M jak miłość, ZWIASTUN 1594 odcinka: Mateusz znika z serialu! Dziwne zaręczyny Pawła z Franką. Poważny wypadek Kingi i Piotrka

M jak miłość - zakończenie 21. sezonu

Widzowie będą musieli poczekać do września na rozwiązanie kilku wątków. Tuż przed wakacjami Kinga i Piotrek będą podejrzewali, że mogą spodziewać się czwartego dziecka. Problemy będzie miał też Mateusz, który nie będzie mógł się pogodzić z rozstaniem z żoną. Pojawiły się nawet podejrzenia, że będzie chciał popełnić samobójstwo.

M jak miłość - fabuła

Serial opowiada o losach rodziny Mostowiaków, którzy mieszkają w miejscowości Grabina. Scenariusz opiera się na dzieciach seniorów. Z czasem jednak w serialu pojawiały się nowe postacie, a pierwotni główni bohaterowie zaczęli schodzić na drugi plan. Aktualnie jednym z najważniejszych wątków jest związek Marcina i Izy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE