Joshua - Usyk: POWTÓRKA. Gdzie obejrzeć retransmisję z walki roku?

2021-09-26 7:55 PK
Anthony Joshua vs Ołeksandr Usyk
Autor: ANDREW COULDRIDGE/AFP/East News

Walka Anthony Joshua vs Ołeksandr Usyk to bezprzecznie najbardziej interesujący pojedynek pięściarski 2021 roku. Na szali pojedynku są pasy organizacji WBA, WBO, IBF i IBO. Niestety walki Joshua - Usyk nie zobaczymy w telewizji. Jeśli ktoś przegapił pojedynek bądź chce go obejrzeć jeszcze raz musi to zrobić online. Jak? Podpowiadamy poniżej.

Walka Anthony Joshua (24-1, 22 KO) - Ołeksander Usyk (18-0, 13 KO) to bokserskie wydarzenie roku. Sam bilans walk zawodowych świadczy o tym, że 25 września odbędzie się pięściarskie starcie tego roku. Faworytem walki jest Anthony Joshua i to na nim ciąży presja 60 tysięcy kibiców, którzy pojawią się na stadionie Tottenham Hotspur w Londynie oraz milionów fanów zgromadzonych przed ekranami monitorów. Ołeksandr Usyk ostatnią swoją walkę stoczył w październiku ubiegłego roku na Wembley, gdzie pokonał na punkty Derecka Chisorę. W tym samym miejscu, ale w grudniu poprzedniego roku ostatni raz boksował Anthony Joshua pokonując Bułgara Kubrata Pulewa w dziewiątej rundzie.

Andrzej Kostyra: Eksperci typują walkę Joshua - Usyk

Joshua - Usyk powtórka walki

Transmisja na żywo z walki Joshua - Usyk dostępna jest wyłącznie w systemie PPV na platformie DAZN. To właśnie tam można obejrzeć powtórkę walki, bowiem wykupujemy dostęp od razu na cały miesiąc. Cena to jedyne 7,99 zł.

Joshua - Usyk: kto jeszcze walczy na gali?

Poza walką wieczoru Anthony Joshua vs Ołeksandr Usyk podczas gali w Londynie kibice zobaczą następujące starcia:

  • Lawrence Okolie vs Dilan Prasovic
  • Callum Smith vs Lenin Castillo
  • Campbell Hatton vs Izan Dura
  • Florian Marku vs Maxim Prodan
  • Christopher Ousley vs Khasan Baysangurov
Sonda
Kto wygra walkę?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE