HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ. Zobacz spoty telewizyjne! [VIDEO]

2012-12-03 14:45
Hobbit
Autor: materiały prasowe

HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ. Premiera w Polsce już 28 grudnia 2012. Zobacz spoty telewizyjne promujące nowy film Petera Jacksona!

HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ to pierwsza część trylogii będącej adaptacją powieści Tolkiena Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Hobbit to prequel trylogii Władca Pierścieni. I podobnie jak w przypadku ekranizacji Władcy... reżyserem, scenarzystą i producentem filmu został Peter Jackson, a muzykę stworzył Howard Shore.

Akcja filmu rozgrywa się w Śródziemiu 60 lat przed wydarzeniami z Władcy pierścieni. Pierwsza część Hobbita przedstawia początki wyprawy Bilbo Bagginsa w celu odzyskania Ereboru – utraconego królestwa krasnoludów zawłaszczonego przez smoka Smauga. Po niespodziewanej wizycie czarodzieja Gandalfa Szarego, Bilbo dołącza do kompanii trzynastu krasnoludów pod wodzą legendarnego wojownika, Thorina Dębowej Tarczy. Szlak powiedzie ich przez zdradliwe ziemie, na których roi się od goblinów i orków, zabójczych wargów oraz czarodziejów.

To właśnie w Hobbicie Bilbo spotka Golluma i wejdzie w posiadanie "skarbu" Golluma: pierścienia o zaskakujących właściwościach.

Rolę tytułową zagrał Martin Freeman, Richard Armitage wystąpił jako Thorin Dębowa Tarcza, a Ian McKellen ponownie wcielił się w Gandalfa Szarego, którego grał w całej trylogii Jacksona. Kolejnymi postaciami znanymi z Władcy Pierścieni są: Cate Blanchett jako Galadriela, Ian Holm jako stary Bilbo, Christopher Lee w roli Sarumana, Hugo Weaving jako Elrond, Elijah Wood w roli Froda oraz Andy Serkis wcielający się w Golluma.

Hobbit: Niezwykła Podróż. Premiera w Polsce już 28 grudnia 2012. Zobacz telewizyjne spoty!

>>> ATLAS CHMUR - recenzja Tomasza Raczka! Zobacz co napisał Tomasz Raczek na swoim facebooku!

>>> Naomi Watts i Ewan McGregor w NIEMOŻLIWE - w kinach od 25 stycznia [VIDEO]

al

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE