"Ginny & Georgia": data premiery 2. sezonu ujawniona. Co zobaczymy w nowych odcinkach?

2022-12-02 12:38 Natalia Nowecka
Ginny & Georgia - data premiery i fabuła 2. sezonu
Autor: AMANDA MATLOVICH/NETFLIX "Ginny & Georgia" - data premiery i fabuła 2. sezonu

Ginny i Georgia powracają! Netflix ogłosił dokładną datę premiery 2. sezonu i wygląda na to, że 2023 rok rozpoczniemy w doborowym towarzystwie. Co nas czeka w nowych odcinkach?

"Ginny & Georgia" to serial Netfliksa, który swojego czasu cieszył się sporym zainteresowaniem internautów. Rzecz dzieje się w niewielkim amerykańskim miasteczku, do którego sprowadziła się młoda kobieta ze swoją nastoletnią (i często dojrzalszą od niej samej) córką i synem. W finale pierwszej serii Ginny poznała część mrocznych sekretów Georgii, co skończyło się tym, że spakowała manatki, brata i uciekła w siną dal. Co będzie dalej?

"Ginny & Georgia" - data premiery 2. sezonu ujawniona. Co tym razem odstawią główne bohaterki?

Ginny i Georgia powrócą na łono Netfliksa tuż po Nowym Roku, bo już 5 stycznia 2023. W nowych odcinkach nie obędzie się oczywiście bez dram, a oficjalny opis fabuły prezentuje się następująco: Jak żyć ze świadomością, że twoja matka jest morderczynią? Tego Ginny będzie musiała się nauczyć. Obarczona nową wiadomością, że Kenny – jej ojczym – nie zmarł z przyczyn naturalnych, Ginny musi teraz pogodzić się z faktem, że Georgia nie tylko zabiła, ale zabiła, by chronić Ginny. Georgia z drugiej strony wolałaby, że przeszłość pozostała przeszłością, w końcu ma ślub do zaplanowania! Ale jeśli chodzi o przeszłość Georgii, zabawne jest to, że nigdy nie pozostaje ona ukryta zbyt długo.

Stanowisko showrunnerki wciąż piastuje Debry J. Fisher, a głównych rolach powrócą Antonia Gentry jako Ginny, Brianne Howey jako Georgia, Sara Waisglass jako Maxine, Raymond Ablack jako Joe oraz Felix Mallard w roli Marcusa.

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE