Fantasmas: HBO szykuje kolejny jakościowy serial? W obsadzie gwiazda “Euforii”

i

Autor: HBO Fantasmas: HBO szykuje kolejny jakościowy serial? W obsadzie gwiazda “Euforii”

Ciekawe zapowiedzi

HBO szykuje kolejny jakościowy serial? W obsadzie gwiazda “Euforii”

2024-05-27 16:45

Obecnie wszyscy żyjemy oczywiście powrotem “Rodu smoka”, ale zanim ten nastąpi, HBO uraczy nas jeszcze jedną obiecującą produkcją – “Fantasmas” z iście gwiazdorską obsadą.

Fantasmas – fabuła i obsada. o czym opowie nowy serial HBO?

Za powstanie serialu odpowiada odtwórca głównej roli Julio Torres (“Problemista”, “Los Espookys”), który zaserwuje nam fantastyczną, sześcioczęściową opowieść o tym, jak zgubił złoty kolczyk w kształcie ostrygi. Poszukując cennego przedmiotu, Julio spotyka na swojej drodze niecodzienne postacie w marzycielskiej, alternatywnej wersji Nowego Jorku. Serial klasyfikowany jest jako komedia, a zwiastun sugeruje, że czeka nas dość nietypowy seans ze specyficznym poczuciem humoru, trochę na modłę zeszłorocznego “The Curse”.

Co do obsady to lepiej się trzymajcie, bo jest naprawdę grubo. W “Fantasmas” wystąpili m.in. Steve Buscemi, Emma Stone, Paul Dano (“Batman”), Julia Fox, Alexa Demie (“Euforia”), Aidy Bryant, Bowen Yang, Kim Petras i Ziwe.

Fantasmas – premiera już na początku czerwca

“Fantasmas” zadebiutuje na tydzień przed powrotem “Rodu smoka” i tuż przed wprowadzeniem do Polski platformy Max (która, przypominamy, zastąpi HBO Max). Pierwszy odcinek ukaże się bowiem w poniedziałek 8 czerwca.

Serialowe powroty i nowości, na które warto zwrócić uwagę

“Fantasmas” to oczywiście nie jedyna obiecująca produkcja, która zadebiutuje w ciągu najbliższych tygodni. Czerwiec 2024 zapowiada się na wyjątkowo mocny miesiąc – ukażą się bowiem nowe sezony “Rodu smoka”, “The Boys” i “The Bear”, a zadebiutuje m.in. “Akolita”, czyli prequel prequeli “Gwiezdnych wojen”. Ponadto zobaczymy kolejne odcinki “Bridgertonów”, “Moją Lady Jane” oraz “Becoming Karl Lagerfeld”. Krótko mówiąc – będzie co oglądać.

Jak dobrze znasz seriale HBO? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 7
"Gra o tron": który z tych bohaterów nigdy nie był Królem Północy?
Gra o tron

Najlepsze seriale HBO. TOP10 produkcji, które po prostu MUSICIE obejrzeć

Wszystko na ekranie to ściema. Niewidoczne efekty komputerowe w filmach| To Się Kręci #34