FAME MMA 5 - WAŻENIE. Transmisja online - o której i gdzie oglądać?

2019-10-22 12:19
FAME MMA 5 - WAŻENIE ONLINE
Autor: Materiały prasowe FAME MMA 5 - WAŻENIE ONLINE

Piąta odsłona FAME MMA odbędzie się w sobotę, 26 października w sopockiej ERGO ARENIE. Dzień wcześniej będziemy świadkami ważenia, które jak pokazuje historia cieszy się nie mniejszą popularnością od samych gal. O której godzinie obejrzeć? Stream online z ważenia FAME MMA 5 do sprawdzenia poniżej.

FAME MMA to walki celebrytów, youtuberów, influencerów, które cieszą się ogromną popularnością począwszy od pierwszej edycji. Starcia w klatce znanych twarzy internetu oglądają tysiące fanów, a trybuny w halach wypełnione są po brzegi. FAME MMA 5 odbędzie się 26.10.2019 w Sopocie w ERGO ARENIE. Walką wieczoru będzie pojedynek byłego boksera - Marcina Najmana z Bonusem BGC. Tradycyjnie przed samą galą duże emocje wzbudza ważenie zawodników, na którym z pewnością nie zabraknie kontrowersji i ostrych, słownych potyczek gwiazd sobotniego wieczoru. Kiedy i o której godzinie obejrzeć ważenie FAME MMA 5?

FAME MMA 5 online - ważenie

Ważenie FAME MMA 5 zaplanowane jest na piątek, 25 października na godzinę 18:00 w ERGO ARENIE. Transmisja z tego wydarzenia, tak jak to było w przypadku poprzednich gal, powinna być udostępniona na oficjalnym kanale FAME MMA w serwisie YouTube. Wyniki ważenia znajdziecie na ESKA.pl. Poniżej udostępniamy linki do najważniejszych kwestii dotyczących sobotniej gali FAME MMA 5:

NAJNOWSZE