Elif streszczenie po polsku. Parla jest zazdrosna o Kerema! Mężczyzna zostawi ją dla Asli?

2021-04-20 13:19 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale to prawdziwy hit ostatnich lat. Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu zyskuje ogromną popularność wśród widzów. Uwielbiają je oni za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność oraz za obecność czarnych charakterów, którzy nieźle mieszają w życiu głównych bohaterów. Wszystko to odnaleźć można w Elif, czyli tureckim serialu, goszczącym na antenie TVP1 od 2017 roku. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach hitu?

Elif odcinek 966 - streszczenie po polsku. Wymarzona miłość, Przysięga, Wieczna miłość, Miłosne potyczki, Więzień miłości, Łzy Cennet czy też Elif - to tureckie seriale, które cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie odnajdują w nich zarówno wątki obyczajowe, romantyczne, jak i kryminalne. Nie brakuje w nich romansów, zdrad, porwań, pościgów czy też zabójstw, które nie pozwalają oderwać się od ekranu.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Elif - odcinek 966

W 966. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na wtorek, 27 kwietnia 2021 roku, Kerem będzie bardzo źle się czuć, dlatego postanowi zostać w domu. Zadzwoni do Asli z zapytaniem, czy mogłaby przyjechać do jego domu i popracować z jego rezydencji. Kobieta oczywiście przyjmie propozycje szefa. Kiedy Parla wróci do domu i dowie się, że Asli pracuje z Keremem w jego gabinecie, od razu pójdzie się z nimi przywitać.

Będzie zszokowana, kiedy zobaczy asystentkę Kerema. Będzie zazdrosna o niezwykle atrakcyjną kobietę i zacznie bać się, że Kerem zostawi ją dla Asli. Kerem z kolei coraz bardziej zbliża się do pracownicy i spędza z nią coraz więcej czasu. Czy zostawi Parlę dla Asli? O tym przekonamy się już wkrótce.

NAJNOWSZE