Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP

TURECKIE SERIALE

Dziedzictwo - to wydarzy się w serialu 3-7 kwietnia. Streszczenie nowych odcinków

2023-04-03 22:06

Streszczenie serialu "Dziedzictwo" na pewno okaże się pomocne wszystkim widzom, którzy zauroczyli się w nowej tureckiej telenoweli. Przedstawiamy opisy odcinków, które zostaną wyemitowane 3-7 kwietnia 2023 r. w TVP 1. Takich scen chyba nikt się nie spodziewał!

Dziedzictwo trafiło do ramówki TVP i ma wszystko, by stać się kolejny hitem stacji. To już kolejna turecka produkcja, w której nie brakuje intryg, problemów rodzinnych, wzruszających momentów i trzymających w napięciu scen. Dla wszystkich widzów serialu przygotowaliśmy streszczenie szczegółowe po polsku na cały tydzień. Opisy dotyczą odcinków, które będzie można oglądać 3-7 kwietnia 2023 r. w TVP 1. Przypomnijmy, że emisja każdego epizodu rozpoczyna się o godzinie 16:05.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dziedzictwo - ile odcinków liczy i kiedy oglądać turecki serial?

Jak nakręcono film JOHN WICK 4? | To Się Kręci #12

Dziedzictwo - odcinek 3 streszczenie

Seher nie daje za wygraną - szuka pomocy u stambulskich adwokatów, jednak na dźwięk nazwiska Kirimli wszyscy odmawiają przyjęcia sprawy. Tymczasem mały Yusuf cierpi po śmierci matki, odmawia jedzenia i nikt nie jest w stanie go rozweselić. Surowe zasady wychowania stosowane przez Yamana nie skutkują. Mężczyzna każe swoim ludziom przywieźć Seher. Dziewczynie udaje się trafić do chłopca i nakarmić go. İkbal próbuje nakłonić swoją siostrę Zuhal, żeby jak najszybciej przyjechała do rezydencji i pomogła jej w przejęciu władzy nad imperium Kirimli. Okazuje się, że to właśnie podczas kłótni z İkbal Kevser wypadła przez barierkę schodów. Nikt jednak nie zdaje sobie sprawy z mrocznego oblicza pozornie serdecznej i troskliwej kobiety. Po wykonaniu zadania Yaman wyrzuca Seher z rezydencji. Zdesperowana dziewczyna postanawia czekać pod bramą, gdy nagle otrzymuje wiadomość o śmierci ojca. Tymczasem mały Yusuf wciąż wypytuje o swoją ciocię. Emisja w poniedziałek 3 kwietnia, godz. 16:05 w TVP 1.

Dziedzictwo - odcinek 4 streszczenie

Seher rozpacza po śmierci ojca. Pomaga jej dawna mamka Nadire oraz przyjaciel rodziny, Selim. Dziewczyna opuszcza dom, w którym mieszkała z ojcem i planuje wrócić w jego rodzinne strony, zabierając ze sobą Yusufa. Tymczasem zaniepokojony stanem chłopca Yaman, za radą İkbal, udaje się z nim do psychiatry. Mężczyzna nagle kończy sesję, gdy lekarka zaczyna dopytywać go o przeszłość. Okazuje się, że İkbal zleca śledzenie Seher, dzięki czemu dowiaduje się o planach dziewczyny. Yaman coraz bardziej boi się o Yusufa, który jest mu najdroższy na świecie. Zamierza udać się z chłopcem do szpitala, jednak sprawy służbowe krzyżują mu plany. İkbal wykorzystuje sytuację i wysyła Yusufa na badania z opiekunką, wcześniej zaś informuje Seher o tym, gdzie będzie mogła znaleźć chłopca. Emisja we wtorek 4 kwietnia, godz. 16:05 w TVP 1.

Dziedzictwo - odcinek 5 streszczenie

Seher wykrada Yusufa ze szpitala, jednak niespodziewanie na jej drodze staje Yaman, zaalarmowany przez İkbal. Na rozkaz Yamana jego ludzie na czele z Nedimem wywożą Seher do portu, gdzie przytapiając ją, próbują zmusić do zrezygnowania z Yusufa. W domu chłopiec wciąż wypytuje o ciocię, lecz stryj daje mu jasno do zrozumienia, że tylko Kirimli są jego rodziną. Selim bardzo niepokoi się o Seher, jest zaskoczony jej nagłym wyjazdem. Porzuconą w lesie Seher odwiedza w sennym widzie jej siostra Kevser. Jej słowa dają dziewczynie siłę na dalszą walkę o małego Yusufa. Seher ponownie wraca pod bramę rezydencji. Emisja w środę 5 kwietnia, godz. 16:05 w TVP 1.

Dziedzictwo - odcinek 6 streszczenie

Mały Yusuf wyczekuje przybycia swojej cioci. Domownicy skrzętnie ukrywają przed chłopcem fakt, że dziewczyna dzień i noc stoi przed bramą błagając o spotkanie z chłopcem. Yaman zdaje sobie sprawę z więzi jaka powstała między Yusufem i Seher, dlatego stara się za wszelką cenę pozbyć konkurentki o względy chłopca. Gdy proponuje jej pieniądze, oburzona dziewczyna, ku zdumieniu wszystkich domowników i współpracowników Yamana, wymierza mu policzek. Syn Nadire, Frat zwierza się swojemu przełożonemu komisarzowi policji Alemu ze swoich obaw o Seher, którą traktuję jak siostrę. Ali obiecuje mu pomóc, ale najpierw musi zająć się swoim stryjkiem Osmanem, który konsekwentnie odmawia zatrudnienia pomocy. Wściekły Yaman najpierw każe swoim ludziom wywieźć Seher, a następnie przywieźć ją z powrotem do rezydencji, gdzie zamyka ją w piwnicy. Emisja w czwartek 6 kwietnia, godz. 16:05 w TVP 1.

Dziedzictwo - odcinek 7 streszczenie

Seher jest przerażona okrucieństwem Yamana. Mężczyzna szczuje ją psem i nie wypuszcza z kotłowni. Nawet nieśmiałe sugestie domowników nie przełamują jego uporu. Yaman, chcąc jeszcze bardziej zastraszyć Seher, symuluje scenę, w której rzekomo zabija Metina. Tymczasem Frat jest coraz bardziej zaniepokojony zniknięciem Seher. Begum nie chce dzielić się narzeczonym. Robi wszystko, żeby oderwać Alego od jego stryja - Osmana. Gdy próby namowy stryja do zatrudnienia opiekunki nie dają efektu, kobieta wywołuje w kuchni pożar, który rzekomo spowodować miało roztargnienie Osmana. Emisja w piątek 7 kwietnia, godz. 16:05 w TVP 1.

Sonda
Gdzie oglądasz tureckie seriale?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE