Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP

Serial

Dziedzictwo, odc. 265 - streszczenie. Ikbal cieszy się z prawdopodobnej śmierci Yamana

2024-04-16 16:48

Akacjowa 38 to serial, który można oglądać na antenie TVP2. Widzowie śledzą losy bohaterów hiszpańskiej telenoweli, której akcja skupiona jest na pensjonacie przy ulicy Akacjowej w Madrycie. Przed nami nowy odcinek. Co wydarzy się w epizodzie 265, który zostanie wyemitowany w piątek, 26 kwietnia 2024? Sprawdź streszczenie.

Dziedzictwo, odcinek 265 - streszczenie. Selim desperacko próbuje znaleźć transport za granicę dla siebie, Seher i Yusufa. Ali i jego ludzie depczą mu po piętach, aż w końcu udaje im się go schwytać w jednym z portów. Zuhal chce odkupić od Melahat nagranie, na którym Ikbal przyznaje się do swoich zbrodni. İbrahim dochodzi do siebie, ale tym razem to Czarna się rozchorowuje. İbrahim zamierza odwdzięczyć się za jej opiekę. Ikbal nie posiada się z radości na wieść o prawdopodobnej śmierci Yamana. Nie może się doczekać, by stanąć na czele imperium. Tymczasem ranny Yaman jest w coraz gorszym stanie. Na szczęście po wielu trudach Seher udaje się otworzyć drzwi. Cała trójka wydostaje się z niewoli, muszą jednak uciekać pieszo przez las. Selim obiecuje Firatowi, że zaprowadzi policję do miejsca, w którym więzi Seher i Yusufa.

Jak dobrze znasz turecki serial "Dziedzictwo"? Quiz dla największych fanów

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

Dziedzictwo - o czym jest serial?

Serial opowiada historię Yamana Kırımlı, bogatego i charyzmatycznego biznesmena, oraz Seher Kerimoğlu, która wiedzie niewinne i skromne życie. Zarówno Yaman, jak i Seher dbają o swojego siostrzeńca Yusuf. Chłopiec niedawno stracił matka, siostrę Sehera, z którą rodzeństwo nie rozmawiało, odkąd ta wyszła za mąż bez zgody ojca. Yaman jest bardzo bogatym człowiekiem z Krymu, ale nie może pozbyć się skutków trudnych dni, jakie przeżył w przeszłości. Yaman, który ma dwóch starszych braci, nigdy nie wybaczył matce, która ich opuściła i uciekła z innym mężczyzną. Po tej sytuacji Yaman Kırımlı nienawidzi kobiet i nie ufa żadnej z nich. Yaman chce wychować swojego siostrzeńca Yusufa na silną i bezwzględną osobę, podczas gdy Seher chce zabrać swojego siostrzeńca i wychować go jako część dziedzictwa swojej siostry i ojca. Yaman Kırımlı nie chce na to pozwolić. Po spotkaniu oboje poczują odrzucenie i nienawiść do swoich różnych osobowości, ale z czasem zdadzą sobie sprawę, że oboje chcą dobra swojego siostrzeńca Yusufa i nienawiść zamieni się w miłość.

Dziedzictwo - obsada

 • Halil İbrahim Ceyhan - Yaman Kirimli
 • Sıla Türkoğlu - Seher Kerimoğlu Kirimli
 • Nanuka Stambolishvili - Nanuka
 • Berat Rüzgar Özkan - Yusuf Kirimli
 • Gülderen Güler - Kiraz
 • Melih Özkaya - Ali/Kirimli
 • Tolga Pancaroğlu - Ziya Kirimli
 • Gülay Özdem - İkbal Kirimli
 • Osman Aydın - Selim
 • Hilal Yıldız - Zühal
 • Gözde Gürkan - Begüm