Cyberpunk: Edgerunners

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Cyberpunk: Edgerunners sezon 2 powstanie? Twórca serialu zaskakuje widzów

2022-10-19 16:03

Powstanie drugi sezon Cyberpunk: Edgerunners? Anime o dzieciaku z ulicy, który próbuje przetrwać w mieście przyszłości cieszy się ogromną oglądalnością na Netfliksie. Czy to oznacza, że wrócimy jeszcze do Night City? Twórca zabrał głos w tej sprawie i postanowił skomentować przyszłość serialu!

Producentem serialu Cyberpunk: Edgerunners jest studio odpowiedzialne za stworzenie popularnej gry komputerowej Cyberpunk 2077. Zespół CD PROJEKT RED prowadził prace nad produkcją już od 2018 roku. Samą animacją zajeło się jednak japońskie Studio Trigger, które nadało kształt Night City w swoim charakterystycznym, wyrazistym stylu. Tytuł liczy łącznie 10 odcinków, które całkiem dobrze przyjęły się przez fanów. Nie mogło też zabraknąć polskich smaczków - jednym z nich był np. Dawid Podsiadło i jego piosenka Let You Down. Niektórzy widzowie liczą na kontynuację, ale czy właściwie jest na co liczyć? Jest już stanowisko producenta w tej sprawie. Fani nie będą pocieszeni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dawid Podsiadło nagrał piosenkę do Cyberpunk: Edgerunners. Let you down będzie wielkim hitem?

O co chodzi z tymi Wikingami? | To się kręci #2

Cyberpunk: Edgerunners - będzie drugi sezon?

Menadżer japońskiego oddziału CD Projekt RED, który jest odpowiedzialny za serial Cyberpunk: Edgerunners, wspomniał, że właściwie nigdy nie było planów na kontynuację. Potwierdził również, że niestety fani Cyberpunka i anime nie doczekają się drugiej części i nic nie wskazuje na to, by taka została zrealizowana. To jednak nie oznacza, że nie powstaną inne tytuły związane z grą. Pomysły są, a rozmowy już trwają. Twórcy nie chcieli jednak zdradzać żadnych szczegółów na temat przyszłości serii.

"Osobiście chciałbym kontynuować współpracę z japońskimi studiami, aby wyprodukować więcej anime w przyszłości, częściowo dlatego, że otrzymaliśmy bardzo dobre opinie. Jednak, żeby było jasne, Cyberpunk: Edgerunners było planowane jako samodzielne dzieło, więc nie ma takiej sytuacji, że w rzeczywistości w tle pracujemy nad 2 sezonem. Nawet jeśli moglibyśmy stworzyć więcej anime w przyszłości, nie wiem czy byłby to SEZON 2. Raczej coś całkowicie innego." - powiedział Satoru Honma

Sonda
Powinien powstać 2. sezon Cyberpunk: Edgerunners?

O czym jest Cyberpunk: Edgerunners?

Ten serial jest 10-odcinkową opowieścią o dzieciaku z ulicy próbującym przetrwać w mieście przyszłości ogarniętym obsesją na punkcie technologii i modyfikacji ciała. Żeby przeżyć, stawia wszystko na jedną kartę i postanawia zostać edgerunnerem, czyli jednym z nielegalnie działających najemników zwanych cyberpunkami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE