Cezary Pazura

i

Autor: AKPA

CIEKAWOSTKI

Cezary Pazura wskazuje swoje trzy ulubione płyty. Wśród nich Guns N' Roses i młody polski raper

2024-05-16 13:45

Cezary Pazura od kilku lat aktywnie udziela się w serwisie YouTube. W jednym z opublikowanych odcinków na kanale postanowił odpowiedzieć na pytania swoich widzów. Jedno z nich dotyczyło muzyki. Nie uwierzycie, jakich artystów słucha aktor! Wymienił nawet ulubione płyty.

Cezary Pazura dał się poznać szerszej publiczności oczywiście jako aktor, chociaż jego kariera zawodowa wielokrotnie zbaczała na różne inne artystyczne ścieżki. Poza występami w formie kabaretu, czy prowadzeniem programów telewizyjnych, miał okazję również śpiewać. Muzyka to bez wątpienia jeden z ważnych elementów w życiu Cezarego Pazury. Niewiele osób wie, ale w 1999 roku nagrał nawet własną płytę, pt. "Płyta stereofoniczna", na której znalazły się aż 22 utwory. W 2016 roku wrócił nawet na chwilę do śpiewania, co możemy usłyszeć na albumie studyjnym dla dzieci "Jarzynki i Przyjaciele". Pytanie jakie jednak od zawsze zastanawiało niektórych fanów, to jakiej muzyki aktor słucha prywatnie. I właśnie na ten temat postanowił się krótko wypowiedzieć w jednym ze swoich filmów zamieszczonych w sieci.

10 aktorów, o których nie wiedzieliście, że są muzykami | To Się Kręci #35

Jakiej muzyki słucha Cezary Pazura? Aktor wymienia ulubione płyty!

Wujek Czarek, raz na jakiś czas, nagrywa na swój kanał YouTube materiały w stylu "Q&A". To format na jego profilu, który polega na tym, że widzowie zadają mu różne pytania w komentarzach, a on wybiera te najlepsze i później na nie odpowiada w formie filmu. W jednym z ostatnich odcinków jeden z widzów zapytał aktora wprost, by wymienił swoje 3 ulubione albumy muzyczne. Okazało się, że wśród ulubionych artystów Cezarego Pazury znaleźli się Beatlesi, Guns N' Roses i... raper MATA. O ile przy dwóch pierwszych wymienił tytuły płyt, do których często lubi wracać, to przy polskim raperze podał tylko pseudonim. Można jednak zakładać, że aktorowi chodziło o album "Młody Matczak" z 2021 roku.

"Abbey Road" Beatlesów, "Chinese Democracy" Guns N' Roses i trzeci ulubiony album to... Mata. Ale rozstrzał, co? Od Beatlesów do Maty. No i już masz odpowiedź. Trzy ulubione." - powiedział Pazura