Akacjowa 38

i

Autor: YouTube.com/RTVE Series (screen) Akacjowa 38 - co wydarzy się w kolejnym odcinku?

Hiszpańska telenowela

Akacjowa 38 odc. 386-390 streszczenie. Cayetana uwodzi sekretarza Olivę, aby osiągnąć swój cel

2024-05-30 10:59

Akacjowa 38 - w najnowszych odcinkach hiszpańskiej wiele fascynujących intryg i zwrotów akcji, które przyciągną przed telewizory tysiące fanów! Wiemy, co wydarzy się w odcinkach 386, 387, 388, 389, 390, które zostaną wyemitowane w dniach 27 maja - 1 czerwca 2024. Już teraz sprawdź, jak potoczą się dalsze losy bohaterów, czytając szczegółowe streszczenia.

Akacjowa 38 - o czym jest serial? Ciężarna Carmen, żyje w związku, w którym doświadcza przemocy. Kiedy jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu próbuje ją zgwałcić, kobieta zabija go, a ciało zakopuje w lesie. W drodze powrotnej rodzi córkę i zostawia ją w pobliskim klasztorze, obiecując sobie, że kiedyś po nią wróci. Kobieta zmienia tożsamość i od tej pory, już jako Manuela, zatrudnia się w charakterze pokojówki, przy ulicy Akacjowej 38. Towarzyszy jej matka. Akcja serialu osadzona jest w latach 1899-1920 - tuż po wojnie hiszpańsko-amerykańskiej.

Akacjowa 38 - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Akacjowa 38 można oglądać od poniedziałku do soboty o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków 386, 387, 388, 389, 390 odbędzie się w dniach 27 maja - 1 czerwca 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

UWAGA! W czwartek 30 maja 2024 nie zostanie emitowany kolejny odcinek "Akacjowej 38" ze względu na zmiany w ramówce TVP2.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Akacjowa 38 - kto jest kim w serialu? Jak dobrze znasz bohaterów? Quiz dla najwierniejszych widzów

Aktorzy, którzy posunęli się za daleko! Robili DZIWNE RZECZY dla roli | To Się Kręci #33

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 386 - poniedziałek 27 maja 2024

Leonor stawia matce ultimatum - albo przyjmą Casildę z powrotem, albo ona z Pablem się wyprowadzą. Susana nie może pogodzić się z twardym postanowieniem Leandra, który uznaje Victora za swego syna i udaje omdlenie, na które ten się nie nabiera. Don Ramon nie chce, aby Trini i Maria Luisa zostały w domu na męskim bankiecie, jednak Trini wraca do domu pod pretekstem, że zostawiła portmonetkę i zaniepokojona zaczyna rozumieć, z kim Ramon zaczął robić interesy. Dońa Cayetana kładzie kamień węgielny pod budowę nowej szkoły.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 387 - wtorek 28 maja 2024

Na bankiecie don Ramona zjawia się niezaproszony don Clemente, konkurent w biznesie lichwiarskim. Otwarcie grozi mu, by nie wchodził na jego teren. Cayetana długo przemawia na uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod budowę szkoły. Tymczasem Fabiana skręca się z bólu znając prawdę o grobach Manueli i Germana - jednak przysięga córce wierność. Servando nadal sprzedaje fałszywą wodę święconą, a Paciencia powoli traci wzrok. Rosina godzi się na przyjęcie Casildy. Mauro poświęca się Humildad, którą dotknął paraliż. W mieście doszło do kolejnego zamachu i wszyscy obawiają się o losy Martina.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 388 - środa 29 maja 2024

Casilda dowiaduje się, że Martin zostanie stracony. Wszyscy chcą jej pomóc i przekonać władze, by zmieniły zdanie. Mauro oświadcza Teresie, że pobierze się z Humildad. Felipe ostrzega Servanda, że zwolni go z pracy, jeśli będzie ubierał się jak żebrak. Trini opowiada Celii, że nie znalazła nic pod adresem, pod którym powinna się znajdować firma Ramona.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 389 - czwartek 30 maja 2024

Humildad przychodzi do Cayetany i oferuje jej swoją przyjaźń. Cayetana godzi się znowu przyjąć ją do fundacji. Trini domaga się od Gines, by powiedział, jakie robi z Ramonem interesy. Cayetana nie godzi się na 20 miejsc dla sierot w swojej szkole. Uwodzi sekretarza Olivę, który się przy tym upiera. Leonor i Pablo proszą Felipe, by bronił Martina.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 390 - piątek 1 czerwca 2024

Trini dowiaduje się od klienta Ramona, że mąż zajmuje się lichwą. Lolita udaje Madonnę i przekonuje Paciencię, że więcej nie będzie się jej ukazywać. Felipe oznajmia Casildzie, że będzie bronił Martina. Na środku ulicy na oczach wszystkich Leandro wyznaje miłość Julianie. Teresa odkrywa, że Cayetana uwiodła sekretarza Olivę.

Akacjowa 38 - aktorzy z serialu na prywatnych zdjęciach:

Listen on Spreaker.