Aggie Lal zaczynała karierę jako nastolatka. Prowadziła bardzo popularny program w TV!

Aggie Lal
Autor: WBF

Aggie Lal jest dziś prowadzącą pierwszego gejowskiego reality-show w Polsce. Mowa o Prince Charming. Mało kto wie jednak o tym, że jedna z najpopularniejszych polskich podróżniczek zaczynała karierę w telewizji już lata temu. Agnieszka była jedną z gwiazd popularnego niegdyś programu Rower Błażeja.

Aggie Lal - kim jest prowadząca show Prince Charming? Takiej informacji poszukuje wielu internautów, którzy do tej pory nie kojarzyli jej z mediów. Dzięki udziałowi w Prince Charming, pierwszym gejowskim reality show w Polsce, Aggie Lal ma szansę wypłynąć na szerokie wody. Tym bardziej, że posiada już telewizyjne doświadczenie. Gwiazda, która działa dziś głównie na Instagramie, gdzie jej relacje z dalekich podróży docierają do blisko 900 tysięcy osób, była jedną z prowadzących popularnego przed laty magazynu dla młodzieży. Mowa o formacie Rower Błażeja, który emitowany był na antenie Telewizji Polskiej. Do tej pory o tym fakcie z życia podróżniczki wiedziało niewiele osób. Głównie przez wzgląd na fakt, że Aggie występowała w nim jako Agnieszka Lal.

Sonda
Czy program "Prince Charming" powinien trafić na antenę TVN?

Aggie Lal w Rower Błażeja

Aggie Lal zaczynała karierę jako piętnastolatka. Prowadząca show Prince Charming dołączyła do ekipy programu Rower Błażeja w 2002 roku i była w nim do samego końca, czyli do 2004 roku. Popularna wśród młodzieży produkcja budziła wiele kontrowersji, głównie przez poruszane w niej tematy, dotyczące m.in. seksu, uzależnień czy przemocy w szkole. W Rowerze Błażeja debiutowały też takie przyszłe gwiazdy telewizji jak Paulina Chylewska oraz Dorota Szelągowska.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE