Wyeliminowali z drogi niesprawne pojazdy. Zobacz co się działo na DK nr 62 [GALERIA]

2022-12-09 13:41
wozy
Autor: KWP Bydgoszcz

Radziejowscy mundurowi działali wspólnie z inspektorami Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie patrolu eliminowali z ruchu niesprawne i przeładowane pojazdy.

Policjanci ogniwa ruchu drogowego przeprowadzili wspólne działania z funkcjonariuszami ITD z Włocławka. Swoją uwagę skupili na drodze krajowej nr 62, przebiegającej przez powiat. Punkty kontrolne wyznaczyli w miejscach, gdzie można bezpiecznie kontrolować oraz ważyć zatrzymane pojazdy.

Widok z Młyńskiego Koła w centrum Bydgoszczy

Działania ukierunkowane były na ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób i rzeczy. Policjanci i inspektorzy zwracali szczególną uwagę na stan techniczny pojazdów, czas pracy, wagę przewożonych towarów.

Każdy kierowca był także poddany badaniu na stan trzeźwości. Sprawdzono 36 pojazdów, ujawniając jedno przekroczenie, za które nałożono mandat karny.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE