WOŚP Bydgoszcz

i

Autor: Dawid Piątkowski

Tak bydgoszczanie wiosłowali dla WOŚP. Akcja odbyła się w CH Rondo [GALERIA]

2023-01-31 15:17

W sobotę, 28 stycznia bydgoszczanie spotkali się z medalistami Igrzysk Olimpijskich, Mistrzami Świata i Mistrzami Europy i wsparli 31. finał WOŚP. Akcja odbyła się w galerii handlowej Rondo przy ul. Kruszwickiej w Bydgoszczy. Uczestnicy, którzy wzięli udział w rywalizacji przewiosłowali 500-metrowy dystans. A każdy, komu się to udało otrzymał certyfikat. Zobacz zdjęcia!

31Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Relacja ze studia

W niedzielę, 29 stycznia w Bydgoszczy odbył się gorący finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze spacerowali z puszkami, a mieszkańcy nie trzymali się za portfele i hojnie wrzucali pieniądze na szczytny cel. W tym roku kwota zostanie przekazana na walkę z sepsą.

Dzień wcześniej, do pomocy dołączyli się natomiast miłośnicy sportu. W galerii handlowej Rondo odbyła się akcja „Wiosłuj dla WOŚP” połączona z ze zbiórką do puszek na rzecz fundacji. Od godz. 10.00 do 18.00 Bydgoszczanie brali udział w rywalizacji i przewiosłowali 500-metrowy dystans. Każdy – komu się to udało, otrzymał certyfikat. Zobacz zdjęcia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE