Niebezpieczny pościg. Policjant oddał strzał

i

Autor: Pixabay.com

Na sygnale

Niebezpieczny pościg. Policjant oddał strzał

2023-09-30 15:09

Policjant, uczestniczący w sobotę w pościgu za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli, w Kowalu (Kujawsko-pomorskie) oddał strzał w oponę prowadzonego przez niego samochodu mazda - poinformował oficer prasowy KMP we Włocławku nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek.

O sprawie napisał portal pomorska.pl, który podał komunikat burmistrza Kowala Eugeniusza Gołembiewskiego. "Uwaga, Uwaga Mieszkańcy! Dziś ok. godz. 9 doszło do strzelaniny w ok. skrzyżowania ul. Kościuszki i Tylickiego. Policja poszukuje przestępcę, który porzucił samochód i dalej jest najprawdopodobniej na terenie Kowala. Zachowajcie ostrożność" - napisał burmistrz.

Policja nie udziela bliższych informacji ze względu "na prowadzone czynności". Nakom. Seligowska-Ostatek podkreśliła jednie, że nie potwierdza pojawiających się informacji, że doszło do wymiany strzałów pomiędzy policją i kierowcą mazdy.

Według portalu w trakcie w trakcie pościgu uszkodzony został policyjny radiowóz, a sprawca nie został jeszcze zatrzymany i trwa obława policji.

Tworzą, by wspomóc Ukraińców na froncie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE