Zenek Martyniuk w namiętnym pocałunku! Zwiastun filmu o królu disco polo już hula w sieci

2020-01-23 13:33
Zenek: Zwiastun filmu już w internecie. Kiedy premiera?
Autor: Youtube Kadr z filmu "Zenek" o Zenonie Martyniuku

"Niesamowita historia człowieka, który roztańczył całą Polskę" - głosi hasło w najnowszym zwiastunie produkcji o królu muzyki disco polo. Oficjalny zwiastun filmu "Zenek" pojawił się już w sieci. Zobacz, co zdradza oraz kiedy odbędzie się premiera filmu.

Zenek: Zwiastun filmu o Zenku Martyniuku już online

W sieci opublikowano już oficjalny zwiastun filmu "Zenek". Produkcja opowiada o początkach i rozwoju kariery najpopularniejszego wykonawcy muzyki disco polo. Zenon Martyniuk na polskiej scenie rozrywkowej końca XX wieku obecny jest praktycznie od zawsze. Teraz przeżywa drugą, a nawet trzecią młodość. O tym, jak wyglądały jego początku, opowiadać będzie film "Zenek".

W ilu językach umie śpiewać Zenek Martyniuk? Nie zgadniesz!

Kiedy odbędzie się premiera filmu? Czego dowiadujemy się w oficjalnym zwiastunie "Zenka"? Obejrzyjcie wideo i przekonajcie się sami, jak polska produkcja wypada na tle innych dzieł rodzimego kina. 

Film "Zenek". Premiera, zwiastun, fabuła

Jak głosi oficjalny opis producenta filmu, „Zenek” oparty jest na biografii Zenona Martyniuka. To historia chłopaka z podlaskiej wsi - Gredel - który realizuje swoje wielkie marzenie, by śpiewać i bawić tłumy. Widzowie wspólnie z nim przeżywać będą początku kariery, wielką miłość oraz perypetie związane z wkraczaniem Martyniuka w show biznes.

Michał Anioł urodził się w... Białymstoku. I dopiero się rozpędza! [WIDEO]

Młodego Zenka gra Jakub Zając, a dorosłego – Krzysztof Czeczot. W rolę żony piosenkarza, Danuty Martyniuk, wciela się Klara Bielawka. W pozostałych rolach występują: Kamil Dziuba, Magdalena Berus, Agnieszka Suchora, Jan Frycz, Piotr Cyrwus i inni.

Zenek: Film o Zenonie Martyniuku. Kiedy premiera w kinach?

Kiedy zobaczymy film "Zenek" w kinach? Premierę zaplanowano na 14 lutego 2020 roku, czyli w Walentynki. Produkcja trafi do kin w roku 50. urodzin Zenona Martyniuka oraz w 30-lecia jego kariery solowej. Mecenasem filmu jest Województwo Podlaskie, które częściowo dofinansowało projekt.

Zdjęcia do filmu „Zenek” zrealizowano na Podlasiu i pod Warszawą. Reżyserem filmu jest Jan Hryniak, autorkami scenariusza - Marta Hryniak i Ilona Łepkowska. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE